10. leden 2015, 14:14
(aktualizováno: 10. leden 2015, 14:15)

Čáslav - Fotbalisté FK Čáslav se v týdnu začali připravovat na jarní část v ČFL a v sobotu před obědem sehráli první přátelské utkání. Do něj nastoupili s řadou hráčů béčka nebo dorostu a diviznímu soupeři podlehli 0:1 (0:0), když o jedinou branku zápasu se postaral hostující Kořínek.

Zpět na článek
Robert Mariotti - Foto: O výhře Živanic rozhodla branka z druhého poločasu, kterou dal Kořínek

R. Zoufalý - Novotný - Foto: O výhře Živanic rozhodla branka z druhého poločasu, kterou dal Kořínek

Martin Frejlach - Mocánu - Foto: O výhře Živanic rozhodla branka z druhého poločasu, kterou dal Kořínek

Ráliš, za ním Kunášek - Foto: O výhře Živanic rozhodla branka z druhého poločasu, kterou dal Kořínek

Strnad - Foto: O výhře Živanic rozhodla branka z druhého poločasu, kterou dal Kořínek

Strnad - Kakrda - Foto: O výhře Živanic rozhodla branka z druhého poločasu, kterou dal Kořínek

Kakrda - Váňa - Foto: O výhře Živanic rozhodla branka z druhého poločasu, kterou dal Kořínek

Mlynka - Kořínek - Foto: O výhře Živanic rozhodla branka z druhého poločasu, kterou dal Kořínek

Martínek - Buriánek - Foto: O výhře Živanic rozhodla branka z druhého poločasu, kterou dal Kořínek

Kakrda - Bilinkiewicz - Foto: O výhře Živanic rozhodla branka z druhého poločasu, kterou dal Kořínek

Polák - Mlynka - Foto: O výhře Živanic rozhodla branka z druhého poločasu, kterou dal Kořínek

Ráliš - Kunášek - Foto: O výhře Živanic rozhodla branka z druhého poločasu, kterou dal Kořínek

Petr Kunášek - Foto: O výhře Živanic rozhodla branka z druhého poločasu, kterou dal Kořínek

Polák - Bilinkiewicz - Foto: O výhře Živanic rozhodla branka z druhého poločasu, kterou dal Kořínek