17. březen 2013, 17:44
(aktualizováno: 17. březen 2013, 17:46)

Kutná Hora - Kutná Hora v jarní domácí premiéře přivítala SK Holice, poslední tým tabulky divize C. Zatímco v prvním poločase domácí potvrdili postavení obou celků v tabulce, dali čtyři branky a další šance ještě neproměnili, po změně stran úroveň hry uvadla a diváci spíše mrzli. Přesto si Kutná Hora připsala "povinné" tři body za vítězství 5:1 (4:0).

Zpět na článek
Roman Michalec, vlevo Martin Šváb - Foto: Pěkný fotbal v prvním poločase po přestávce vystřídala nuda

Miloš Chvála - Aleš Melechovský - Foto: Pěkný fotbal v prvním poločase po přestávce vystřídala nuda

Aleš Urban - Martin Starý - Foto: Pěkný fotbal v prvním poločase po přestávce vystřídala nuda

Martin Šváb - Tomáš Jedlička - Foto: Pěkný fotbal v prvním poločase po přestávce vystřídala nuda

Martin Šváb - Martin Starý - Foto: Pěkný fotbal v prvním poločase po přestávce vystřídala nuda

Aleš Melechovský - Lukáš Pištora - Foto: Pěkný fotbal v prvním poločase po přestávce vystřídala nuda

Milan Černohlávek - Martin Starý - Foto: Pěkný fotbal v prvním poločase po přestávce vystřídala nuda

Martin Šváb, Roman Michalec, Aleš Urban - Foto: Pěkný fotbal v prvním poločase po přestávce vystřídala nuda

Milan Tomíšek - Roman Michalec - Foto: Pěkný fotbal v prvním poločase po přestávce vystřídala nuda

Vladimír Vavřina, Roman Michalec - Foto: Pěkný fotbal v prvním poločase po přestávce vystřídala nuda