Foto, video: Titul „Vládce Štrampouchu“ vybojoval tým Fotbalový netáhla!

30. červenec 2023, 00:57

Štrampouch - První ročník bitvy o putovní pohár "Vládce Štrampouchu" diváci sledovali na hřišti na Štrampouchu v sobotu. O tento titul si to rozdaly dva fotbalové týmy z jedné vesnice: Fotbalový netáhla a AJAX Štrampouch.

I když Ajax po prvním poločase vedl 1:0, nakonec soupeři podlehl 4:2 a pohár nad hlavu tak mohli zdvihnout hráči týmu Fotbalový netáhla!

Fotbalový netáhla je fotbalově amatérská parta kluků, kteří si chodí pravidelně každou neděli zahrát malý fotbal, Ajax Štrampouch je tým ze IV. třídy. Mezi těmito týmy vznikla rivalita a výsledkem hecování byl sobotní zápas.

Zápasové video najdete také na odkazu zde.

Ajax - Netáhla 2:4 (1:0)
Branky: Víšek, M. Kratochvíl - Jansa, Sop, R. Plíhal 2.. Rozhodčí: Mucha - Herda, J. Volenec. Alax: Tyrkas, Hynek, Vebr, Růžička, Vraný, Horký, Víšek, J. Kratochvíl, Křepelka, M. Kratochvíl, R. Míšek, Samek, Chmelař, Cristea, Macina, Vančura, Houška. Netáhla: Soukup, Jasanský, Kutý, Nezbeda, J. Míšek ml., R. Vajgl, Jansa, Běhal, J. Míšek st., Pilař, Sop, Šibrava, O. Plíhal, R. Plíhal, Kvíz Vladislav, Maradona.