6. listopad 2023, 07:58

Čáslav – V 9. kole ligy mladších žáků B na sebe narazily dva celky z regionu: Hokejisté HC Čáslav v neděli přivítali SK Sršni Kutná Hora.

Hosté se v 5. minutě ujali vedení, když využili dvojnásobnou přesilovku. Favorizovaní Čáslavští ještě do první přestávky stav otočili ve svůj prospěch. V prostřední části utkání Sršni korigovali skóre na 4:2, ovšem od té doby měla Čáslav jasně navrch, přetížená obrana hostů nestíhala a zápas skončil jasným vítězstvím domácích 11:2.

Čáslav – Kutná Hora 11:2 (3:1, 2:1, 6:0)
Branky a asistence: 10. Franc (Kočí, Bumbera), 13. Müller (Franc, Kočí), 16. Franc (Kočí), 21. Franc, 38. Novák (Zápařka), 41. Kunášek (Kočí), 45. Kočí (Zápařka), 48. Novák (Váňa), 48. Kočí, 54. Váňa (Kkunášek), 54. Kočí (Franc) – 5. Šibrava (Smetánka), 29. Lázňovský. Rozhodčí: Vlček – Kopecký. Vyloučení: 4/2. Využití: 0/1, v oslabení 1/1. Čáslav: Klinkáček, Blaho – Vavruška, Beránek, Váňa, Zápařka, Franc, Novák, Müller, Bumbera, Kunášek, Žilka, Kočí. Kutná Hora: Kapusta – Šibrava, Vohanka, Klapal, Simonová, Břinčil, Brei, Bohdan, Keltner, Lázňovský, Smetánka.