3. duben 2016, 19:30

Kolín - Prohrou 0:1 skončilo pro domácí fotbalisty FK Kolín utkání ČFL proti Jirnům. Po prohře s Žižkovem a ve středu s Vltavínem jde pro Kolínské již o třetí porážku v řadě. Jedinou branku hostí vstřelil v 11. minutě Dubský.

Kolín - Jirny 0:1 (0:1)
Branka: 11. T. Dubský. Rozhodčí: Vaňkát - Kapoun, Klupák. ŽK: Brunclík, J. Biško, Hron, Zmeškal - Hruška, T. Dubský. Diváků: 190. Kolín: Vízek - Jelínek, Kouřil (80. J. Biško), Veselý, Brunclík (82. Zmeškal), Štoček, Kučera, Klátil (66. Němeček), D. Nešpor, Šourek, Seifert (46. Hron). Trenér Tomáš Staněk. Jirny: Dendrich - Parys, Kocourek (73. Škorvánek), Hruška, Vondráček, Melechovský (84. Pokorný), Šťastný, Vandas (88. Nevařil), T. Dubský, Čepelák, Kejha. Trenér Václav Hradecký.