12. březen 2016, 08:21

Kolín - O zmrtvýchvstání se pokusili Kozlové. V padesáté deváté minutě rozhodujícího utkání čtvrtfinále play off ze sebe vyždímali poslední kapky sil a skórovali. Skórovali jednou, podruhé. Potřetí už ne. A tak to nestačil. Prohráli 2:3 a sezona pro ně končí.

Kolín – Žďár nad Sázavou

2:3

Nejlepší hráči: Tomáš Pácal – Jiří Sláma

Branky: 59. Voženílek (Skokan, Jankovský), 59. Semirád (Veselý) – 4. Kunstmüller (Štěpánek, Pleva), 8. Střecha (Gregar, Pazourek), 37. Kunstmüller (Štěpánek, Kaňka).Rozhodčí: Petružálek, Schmejkal – Coubal, Kokrment.Vyloučení: 7:11. Využití: 1:1. Oslabení: 0:0. Diváci:1738. Třetiny: 0:2, 0:1, 2:0. Stav série: 2:3.

Kolín: Sejpal – Pácal, Kadlec J. st., Skokan, Voženílek, Barták, Březina – Veselý, Semirád, Malý – Jankovský, Zumr, Morkes – Ježek, Chvojka, Kadlec J. ml.