Foto: Poklidnou Okřesaneč v sobotu rozřízl typický zvuk motocyklu Jawa 50

31. srpen 2013, 20:19
(aktualizováno: 3. září 2013, 17:56)

Okřesaneč ­- Třetí ročník závodu jednostopých vozidel Pionýr 50ccm speciál Fichtl Cup se jel na motokrosové trati u Okřesanče v sobotu 31. srpna.

Kategorie "Speciál"

1. Jaroslav Müller
2. Tomáš Müller
3. Jiří Chrtek
4. Jan Brožek
5. Michal Hlaváč
6. Miloslav Chrtek
7. Jiří Drejša
8. Martin Bucek
9. Josef Bucek
10. Luboš Kudrna
11. Michal Vaněk

Kategorie "Klasik"

1. Martin Vlach ml.
2. Pavel Pěnkava st.
3. Pavel  Pěnkava ml.
4. Vladimír Vobořil
5. Vladimír Marušák st.
6. Vladimír Marušák ml.
7. Dominik Popílek
8. Martin Vlach st.
9. Jaroslav Zezulák st.
10. Vojtěch Dytrych
11. Hynek Nigrin
12. David Bak
13. Vladimír Bárta
14. Oldřich Koubek
15. Martin Andrle
16. Tomáš Charvát
17. Václav Pešout
18. Petr Petr
19. David Körner
20. Vladimír Rychlovský
21. Lukáš Výborný
22. Jiří Hnilička
23. Petr Coněk
24. Aleš Zelený
25. Jaroslav Zezulák ml.
26. Jiří Novák
27. Jiří Putz

Kategorie "Pitbike"

1. Tomáš Prchal
2. Zdeněk Žemlička
3. Denny Franc
4. Milan Běhounek
5. Roman Bucek
6. Simona Dolejšová

Kategorie "Minicross"

1. Ján Puskás
2. Denny Franc
3. Milan Běhounek

Galerie
Předchozí Následující
Komentáře
AVE_CZ
Reklama
Foto: Poklidnou Okřesaneč v sobotu rozřízl typický zvuk motocyklu Jawa 50

Foto: Poklidnou Okřesaneč v sobotu rozřízl typický zvuk motocyklu Jawa 50

31. srpen 2013
(aktualizováno: 3. září 2013, 17:56)

Okřesaneč ­- Třetí ročník závodu jednostopých vozidel Pionýr 50ccm speciál Fichtl Cup se jel na motokrosové trati u Okřesanče v sobotu 31. srpna.

Kategorie "Speciál"

1. Jaroslav Müller
2. Tomáš Müller
3. Jiří Chrtek
4. Jan Brožek
5. Michal Hlaváč
6. Miloslav Chrtek
7. Jiří Drejša
8. Martin Bucek
9. Josef Bucek
10. Luboš Kudrna
11. Michal Vaněk

Kategorie "Klasik"

1. Martin Vlach ml.
2. Pavel Pěnkava st.
3. Pavel  Pěnkava ml.
4. Vladimír Vobořil
5. Vladimír Marušák st.
6. Vladimír Marušák ml.
7. Dominik Popílek
8. Martin Vlach st.
9. Jaroslav Zezulák st.
10. Vojtěch Dytrych
11. Hynek Nigrin
12. David Bak
13. Vladimír Bárta
14. Oldřich Koubek
15. Martin Andrle
16. Tomáš Charvát
17. Václav Pešout
18. Petr Petr
19. David Körner
20. Vladimír Rychlovský
21. Lukáš Výborný
22. Jiří Hnilička
23. Petr Coněk
24. Aleš Zelený
25. Jaroslav Zezulák ml.
26. Jiří Novák
27. Jiří Putz

Kategorie "Pitbike"

1. Tomáš Prchal
2. Zdeněk Žemlička
3. Denny Franc
4. Milan Běhounek
5. Roman Bucek
6. Simona Dolejšová

Kategorie "Minicross"

1. Ján Puskás
2. Denny Franc
3. Milan Běhounek

Prohlédnout galerii