Čáslavská juniorka na Ovčáry nestačila, hosté si z Vodrant odvezli všechny body

25. srpen 2013, 19:53
(aktualizováno: 25. srpen 2013, 21:33)

Čáslav – Fotbalisté čáslavské juniorky narazili ve třetím kole krajského přeboru na jednoho z favoritů soutěže – Sokol Ovčáry.

Čáslav B – Ovčáry 0:1 (0:0)

Skóre utkání se mohlo měnit již po třech minutách. Nadýchaný centr Hašlera ovšem Maršner hlavou z bezprostřední blízkosti umístil těsně vedle brány domácích. Domácí se v první půli soustředili na defenzívu, do vážnějších šancí se nedostali. Těsně před poločasovou přestávkou pak Baloun orazítkoval břevno domácí brány.

Druhá půle byla na zajímavé momenty zajímavější. V padesáté minutě se vyznamenal proti střele Mížiče domácí brankář T. Výborný. Na druhé straně Králův trestný kop z ideální pozice před velkém vápnem zneškodnil gólman Straka. O chvíli později pak Vajgl kolmicí vyslal do šance Mlynku, jeho střelu ale Straka vyrazil. Po hodině hry pak Baloun opět rozezvoněl břevno domácí brány. Rozhodující okamžik zápasu nastal čtvrt hodiny před koncem. Mížičův centr z přímého kopu si našel hlavu osamoceného Voljanskije, který zajistil hostům tři body – 0:1.

„Narazili jsme na kvalitního soupeře,“ podotkl trenér čáslavské juniorky Miroslav Paták a navázal: „Dneska nemůžu klukům nic vytknout, bojovali. V začátku jsme ale byli moc ustrašení, soupeř nás kvalitou přehrával. Kdyby proměnil šance, tak by zápas byl rozhodnutý asi dříve,“ přiznal Miroslav Paták. „Musím uznat, že hosté byli lepší. Ve druhém poločase jsme nějaké náznaky šancí měli, něco mohlo skončit při štěstíčku v brance,“ uvedl Paták a uzavřel: „Myslím si ale, že jsme spravedlivě prohráli.“

Branka: 76. Voljanskij.

Rozhodčí: Richtár – Malý, Žáková. Žluté karty: Král – Mížič. Diváků: 70.

Čáslav B: T. Výborný – Růžička, Dudla, M. Výborný I, Kutil – Vajgl – Zoufalý (86. Málek), Král (70. Janoušek), Pipek, Vrána (79. Zikmunda) – Mlynka. Trenér Miroslav Paták.

Ovčáry: Straka – Pechar, Baloun, Studený, Viskup – Hašler, Mížič, Mihalík, Maršner – Šmajda (46. Voljanskij), Müller (88. Kudela). Trenér Miroslav Sankot.