První poločas na Slavii přinesl tři branky

6. únor 2010, 13:12

Praha - Fotbalisté FC Zenit Čáslav v sobotu před obědem sehráli přípravné utkání na hřišti sedmého celku podzimní tabulky ČFL. Souboj s juniorkou SK Slavia Praha rozhodli už v prvním poločase.

Slavia B - Čáslav 0:3 (0:3)

"Zápas byl naší jednoznačnou záležitostí, když se nám podařilo dát branku už na začátku. Z naší strany šlo o vydařený zápas," shrnul sobotní duel asistent trenéra Ivan Kopecký. Úvodní branku zápasu obstaral Hlava po akci Hejného, Nitrianského a Fikejze. Na 2:0 zvýšil Dobal a třetím gólem ještě v prvním poločase uzavřel Růžička, kterému křižný centr vrátil Nitrianský. "Ve druhém poločase jsme si připravili další čtyři šance, ale už je neproměnili," uzavřel Ivan Kopecký.

Branky: Pacák, Dobal, Růžička. Čáslav: Poštulka - Růžička, Hejný, Ricka (60. Ptáček), Špidlen - Haniak (46. Šisler) - Nitrianský (60. Kotrba), Dobal, Hlava (46. Procházka), Pacák (60. Kunášek) - Fikejz (46. Džafič). Trenér Zdenko Frťala.