Zápas přerušil prudký déšť

3. září 2009, 23:05

Čáslav - Čtvrteční odpoledne ve Vodrantech nabídlo i druhé mistrovské utkání okresního přeboru, tentokrát se proti sobě postavili mladší žáci domácího béčka a první tým Sparty ČKD Kutná Hora, kteří potvrdili roli favorita.

Čáslav B - K. Hora A 1:6 (0:2)

Už od prvních minut bylo patrné, že největší překážkou pro hosty bude výborně chytající čáslavský gólman Kocprd. Ten nejprve vychytal Müllera a čisté konto držel až do 11. min., kdy ho poprvé překonal po závaru po rohovém kopu Krištofík - 0:1. Po přerušení zápasu kvůli silnému dešti zvýšil M§uller z pokutového kopu na 0:2, ale další góly si Kutná Hora nechala až na druhý poločas.

Odpor domácích definitivně zlomil Müller ve 40. minutě dvěma slepenými góly. Za stavu 5:0 si Čáslavští připsali i čestný úspěch, když po útoku po levé straně doklepl míč do sítě Altmann - 1:5. Tečku za utkáním udělal ve 46. min. Müller, který stanovil konečné skóre na 1:6.

Branky: 43. Altmann - 11. Krištofík, 15. pok. kop, 29., 40., 40., 46. Müller. Rozhodčí: František Onderka. Čáslav B: Kocprd - Kulhavý, Pipek - Míšek, Mikulenka, Válek - Altmann, Koudelka (Novák, Trnka, Vác. Vondra ml., Mužátko, Nguyen, Šulc, Lovětinský). K. Hora A: Kocián - Lenk, Kamenář - Müller, Koděra, Krištofík - Barták, Mertl (Pleva, Franc).