Kolínský gólman kuriózně skóroval proti Zlonici

21. leden 2019, 08:09

Kolín - Dva hattricky a kuriózní gól kolínského gólmana. To nabídlo nedělní utkání mezi Zlonicí a Kolínem B.

Zlonice – Kolín B

3:9

Psala se třináctá minuta utkání. Na světelné tabuli svítil stav 1:0. Na první branku favorita Kolína se stále čekalo. Že ji dá ale brankář, to nenapadlo nikoho. Byla to taková kuriózní vlastní branka. Domácí hráč si to mířil na kolínského brankáře. Ten jeho blafák vyhodnotil jako nebezpečný, tak se na něj vrhl. Podrazil ho, ale taky mu vypíchl kotouč. Při signalizovaném vyloučení pak domácí zazmatkovali, nevyšla nahrávka a odrazem od mantinel se puk dostal do vlastní brány. Poslední kolínský hráč, který se ho dotkl, byl právě gólman Ondřej Martínek. Takže tenhle dvouminutový trest se vyplatil.

V dalším průběhu zápasu si kolínští dobruslili pro osmnáctou výhru v sezoně. Čistým hattrickem se v poslední třetině blýskl Lukáš Pešek a navázal na něj taky Michal Kosťa Král, který se trefil taky hned třikrát. Jednu branku si připsal Jakub Minarčík a tu poslední si po návratu po zranění připsal Jan Kopecký.

Branky: 13. Martínek, 13. Král (Skokan), 21. Kopecký (Skokan), 27. Minarčík (Svoboda, Kadlec ml.), 40. Pešek (Spitzer, Kadlec ml.), 48. Pešek (Spitzer), 51. Pešek (Spitzer, Kadlec ml.), 52. Král (Kopecký), 60. Král (Zheliznyak, Kopecký). Třetiny: 1:2, 2:3, 0:4.

Kolín: Martínek – Novák, Švanda, Hurt, Sladký, Skokan – Kadlec ml., Král, Kopecký, Hyšpler, Spitzer, Pešek, Minarčík, Svoboda, Miška, Zheliznyak.