Kozlové doma nevsítili ani branku

28. únor 2018, 21:46

Kolín - V posledním utkání základní části kolínští hokejisté nevsítili ani branku a podlehli 0:3 Klatovům. Nulový zisk, co se tabulky týče, nic pro Kolín neznamenal. Ten je po základní hrací části třetí a v play off narazí na šestý Nymburk.

Klatovy – Kolín

3:0

Šestá minuta. Domácí se jednoduše dostali do kolínské obranné třetiny. Kokoška mohl bez problémů zavést puk za bránu, odtud najít před bránou Kosnara a bylo to 1:0. Útlé vedení drželi domácí až do čtyřicáté deváté minuty. To znovu udeřili.

V přesilovce to sice domácí nesehráli, jak si přáli, ale pomohla jim štěstěna. Puk sice utekl domácímu útočníkovi, ale projel pod Sejpalovým betonem až za brankovou čáru. Dvě minuty před koncem navíc domácí zpečetili na konečných 3:0 a nedali Kolínu ani šanci na závěrečnou hru bez gólmana. Kozlové vypálili na branku Klatov čtyřicetkrát, ale branku nedali.

,,Soupeř nás jednoznačně přebruslil a náš výkon tentokrát na výhru nestačil,“ zhodnotil utkání kolínský vedoucí Josef Nutil.

Podle vývoje dalších utkání posledního kola se rozhodovalo taky o soupeři Kolína pro první kolo play off. Kozlové se v osmifinále potkají s nejbližším možným soupeřem. Bojovat o postup do čtvrtfinále budou s Nymburkem. Ten sice taky prohrál, 3:4 po prodloužení v Táboře, ale bod mu stačil. Nymburk skončil šestý bod před Klatovy. David servis zůstal v posledním kole bez bodu a skončil osmý.

Branky: 6. Kosnar (Kokoška, Kvasnička), 49. Vavřička (Kvasnička, Marcel), 58. Uhlík (Topinka, Houfek). Rozhodčí: Šindel – Rubáš, Tvrdík. Vyloučení: 5:6, navíc Marcel 5+DKU za KROS. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Třetiny: 1:0, 0:0, 2:0. Diváci: 96.

Kolín: Sejpal – Kadlec J., Pýcha, Hanzl, Hlaveš, Březina, Barták – Panna, Semirád, Malý - Kozák, Zumr, Morkes - Kysela, Prokop, Pilný – Kadlec A., Černý, Sladký.