Kozlové doma podlehli Jablonci

11. listopad 2018, 09:25

Kolín - Deka padla na kolínské hokejisty. Ti prohráli potřetí za sebou. Tentokrát nestačili na druhý tým tabulky, Jablonec. O osudu utkání bylo rozhodnuto už po první třetině.

Kolín – Jablonec

0:5

V ní kozlové inkasovali třikrát. Nejprve špatné střídaní a při něm přečíslení hostí. Za beky před bránu se dostal Frk a nezaváhal. Podobně pak po buly, kdy nehlídaný hráč zůstal sám před brankou a po kličce skóroval. Do třetice hostí poslali puk do brány v oslabení. Kozlové ztratili puk, před soupeřem couvali, až moc, Mulač vystřelil a byl to gól – 0:3.

Z toho už se kozlové nevyhrabali. I když se snažili a měli šance, i tlak, branku nedali. Hosté v každé třetině přidali ještě jeden puk do kolínské brány a odvezli z Kolína výhru 5:0.

Kozlové jsou po čtrnácti odehraných kolech stále čtvrtí. Na pátý Trutnov mají náskok dva body, na třetí Nymburk ztrácí body tři.

Branky: 5. Frk (Havelka), 9. Bříška (Tondr, Abraham), 12. Mulač (Brokeš), 30. Bříška (Mulač, Maďar), 43. Plíhal (Pilař). Rozhodčí: Škrobák – Marek, Ovsík. Vyloučení: 5:8. Využití: 0:0. Oslabení: 0:1. Třetiny: 0:3, 0:1, 0:1. Diváci: 698.

Kolín: Sejpal (od 13. Martínek O.) – Březina, Pýcha, Hanzl, Mlčoch, Havelka, Barták, Jelínek – Semirád, Šafránek, Hlaváček – Zumr, Martínek, Malý – Netušil, Kozák, Němec – Kadlec, Pilný.