Kozlové nezískali body ani napodruhé

17. září 2018, 07:09

Kolín - Ani napodruhé kolínští hokejisté nezískali body. Na konci utkání bojovali jak lvi, ale ve druhé třetině si nechali soupeře odskočit na rozdíl dvou branek a s náskokem domácích si už nedokázali poradit.

Trutnov – Kolín

6:3

Kozlové nevstoupili do utkání šťastně. Hned od začátku museli čelit několika pokusům a v sedmé minutě poprvé podlehli dorážce. Kolín ale postupně šlapal do pedálů a náskok Trutnova sjel. Sami kozlové pak vytvořili tlak a střelnici. Nejdříve Mlčoch zkoušel své štěstí do modré, ale gólman jeho puk vyrazil. Dostal se k němu ale Pilný, ten našel u brány volného Martínka, který se nemýlil. Bylo vyrovnáno.

Jak se ale ukázalo, úplně naposledy v zápas. Domácí totiž ve druhé části proměnili dvě přesilovky, ujali se dvoubrankového vedení a ze svého náskoku nechali kozly chvílemi ukrajovat, ale už se nenechali znovu sjet. Ve druhé části se kolínští nadechovali, když také proměnili přesilovku. Zafungovala souhra mezi Semirádem a Zumrem. Jenže zanedlouho domácí opět skórovali, tak se šlo do kabin za stavu 4:2.

Podobně jako nástup do druhé třetiny, kdy Kolín inkasoval v oslabení, se kolínským nepovedl ani náskok do poslední třetiny. Po faulu Bartáka bylo nařízeno trestné střílení. Jakub Tatar ale trefou pod víko nedal kolínskému gólmanovi šanci.

Kolínští ještě neskládali zbraně. Zumr vybojoval kotouč na útočné modré a v souboji tváří v tvář s gólmanem Trutnova byl on vítězem a znovu dostal svůj tým na rozdíl dvou branek. I když kozlům v tu chvíli zbývalo patnáct minut na obrat a bojovali jak lvi, nepodařilo se jim to.

Asi v největší šanci Šafránek svou silou přetlačil dva hráče a dostal do samostatného úniku, ale na trutnovského gólmana nevyzrál. Ani žádný jeho spoluhráč. Nepomohlo ani odvolání gólmana, a tak kozlové dostali ještě jeden puk do prázdné brány a odjeli z Trutnova poraženi 3:6.

Branky: 7. Chytráček (Vácha), 21. Svoboda (Kalla, Vácha), 30. Fedulov (Bezděk, Semorád), 36. Martinec (Svoboda), 43. Tatar (TS), 60. Chytráček (Tatar) – 17. Martínek R. (Pilný), 33. Zumr (Semirád), 45. Zumr. Rozhodčí: Micka – Doležal, Roischel. Vyloučení: 4:3, navíc TS za faul Bartáka (KOL). Využití: 3:1. Oslabení: 0:0. Třetiny: 1:1, 3:1, 2:1. Diváci: 427.

Kolín: Sejpal – Březina, Pýcha, Hanzl, Zdeněk, Mlčoch, Barták – Zumr, Semirád, Malý – Kozák, Šafránek, Němec – Netušil, Martínek, Pilný – Kadlec.