Kozlové v Písku totálně vybouchli

12. říjen 2016, 21:47

Kolín/Písek - Nejhorší zápas sezony. Kozlové na jihu Čech totálně vybouchli. Pokazili první třetinu a z ledu odvezli vysokou porážku 4:11.

Písek – Kolín

11:4

Bylo to, jak když se mění skóre v basketu. Pomalu co útok, to gól. Domácí rozvlnili kolínskou síť poprvé ve druhé minutě a pak to opakovali znovu a znovu. V první části nakonec převálcovali Kolín 6:1 a od toho se odvíjel celý zápas. Veškerá snaha Kolína pak byla marná, dohnat tak velkou ztrátu, která navíc ještě narůstala, to by byl heroický výkon. A Kolínští nebyli ve své kůži.

Kozlové nakonec dokonce čtyřikrát skórovali, ale nebylo jim to nic platné. Inkasovali totiž jedenáctkrát. Tři jejich hráči si navíc odnesli desetiminutový trest, což tým v průběhu zápasu oslabilo, takže to byl ze strany Kolína rozhodně nejhorší zápas sezony.

,,Jsem strašně naštvaný. Není co komentovat. Zápas byl v první třetině z naší strany katastrofální, nehnuli jsme se. Na co jsme sáhnuli, to jsme zkazili. Výbuch jak má být. Není dál co komentovat. Mužstvo bylo nekoncentrované, bez pohybu, bez disciplíny. Lépe to nemohlo dopadnout,“ byl po utkání rozhořčený trenér Kolína Jiří Seidl.

Branky: 3. Vlček (Hřebíček), 7. Pašek (Červinský, Hanus), 12. Hřebíček (Suchan, Vlček), 15. Hřebíček (Urbanec, Vlček), 19. Duchoň (Sýbek), 20. Urbanec (Šuhaj, Vlček), 28. Sýbek, 39. Hanus (Koupal, Sýbek), 46. Drda (Pašek, Sýbek), 48. Duchoň (Koupal, Sýbek), 49. Drda (Šuhaj, Pašek) – 10. Krajňák (Jelínek, Horyna), 36. Semirád (Barták, Morkes), 45. Hanzl (Morkes), 49. Zajíc (Voženílek).Rozhodčí: St. Mortl, J. Mortl, Samuel. Vyloučení: 5:8, navíc 10 min OT Malý, Jankovský, Kadlec (všichni Kolín). Využití: 2:1.Oslabení: 0:1. Diváci: 250. Třetiny: 6:1, 2:1, 3:2.

Kolín: Sejpal (Koutský) – Hanzl, Zajíc, Voženílek, Skokan, Nedbal, Horyna, Barták, Březina, Havelka – Malý, Semirád, Kadlec – Morkes, Zumr, Jankovský – Jelínek, Krajňák, Rohlík.