Kozlové v Táboře neustáli oslabení

26. leden 2017, 09:27

Kolín - Bojovným výkonem Kozlové v poslední třetině vyrovnávali na 1:1 a zajistili si minimálně bod za remízu. Věřili si na výhru po prodloužení, ale neustáli oslabení.

Tábor – Kolín

2: 1 pp

Dlouho to vypadalo, že zápas rozhodne jedna branka. Tu dali domácí na konci prvního dějství po konci své přesilovky. Pak dlouho nepadlo nic. Šance byly na obou stranách, ale za brankovou čáru ne a ne nikdo poslat puk.

Kozlové pak makali a bojovali. Chtěli vyrovnat a urvat aspoň nějaké body. A povedlo se jim to. Jiří Kadlec starší využil Zumrovu nahrávku zpoza kasy a nedal Klestilovi šanci. To byla čtyřiapadesátá minuta. Ve zbytku třetí třetiny pak remízový stav udrželi, i když měli domácí ještě nadějné pokusy.

O vítězi se tedy rozhodovalo v prodloužení. A to mělo rychlý průběh. Kozlové už do něj šli v oslabení, pak navíc sudí odpískal Hanzlovi dvě minuty za špatné podání hole gólmanovi (nepodal rukou, ale přistrčil hokejkou pozn.red.) a Kolín se musel bránit tři na pět. To nevydržel dlouho. Po necelé půl minutě domácí skórovali a urvali dva body.

Kolín je stále pátý a na první Havlíčkův Brod, který hostí v sobotu, ztrácí dvanáct bodů.

Branky: 17. Kellner (Heršálek, Krátoška), 62. Matušík (Hlaveš) – 54. Kadlec st. (Zumr, Pipek). Rozhodčí: S. Mertl – Samuel, J. Mertl. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Třetiny: 1:0, 0:0, 0:1 – 1:0. Diváci: 1022.

Kolín: Sejpal – Hanzl, Kadlec st., Voženílek, Březina, Barták, Skokan – Malý, Semirád, Panna – Morkes, Zumr, Pipek – Černý, Krajňák, Kadlec ml. – Kozák, Havelka.