Martínek: Po prvním gólu to z kluků spadlo a na ledě dominovali

20. listopad 2018, 07:21

Kolín - Přesvědčivou výhru 8:1 přivezli kolínští hokejisté ze Slaného, kde je hostil tým Řisut. V první třetině to ale na takovou gólovou smršť nevypadalo. První třetina skončila 0:0.

,,Vstup do utkání byl špatný, nebruslili jsme. Byli jsme takoví zatažení. Báli jsme se hrát, něco vymyslet. Pomohla nám paradoxně ta nucená přestávka, kdy opravovali dvířka u střídačky,“ naznačil trenér Kolína Petr Martínek, že přestávka po 13 minutách hry, která se nejdříve zdála jako problém, protože pak hráči museli hrát více jak 27 minut v kuse, nakonec byla žolíkem Kolína.

,,V kabině jsme si k tomu něco řekli a hned po té pauze jsme ubránili oslabení, které nás čekalo. Od té doby šel výkon nahoru. Pak nastala jen výměna stran a hned po půl minutě jsme dali branku. A už jsme jasně dominovali,“ byl spokojený.

,,Vše to bylo jen o hlavě hráčů. Vedli jsme 1:0 a už si začali věřit, a i výkon jsme podávali velice kvalitní. Kluci předvedli nádherné akce. Musím je hodně pochválit. Hokejem se bavili. Bavili nejen nás, ale fanoušky, kteří nás přijeli povzbudit. Těm chci také poděkovat za podporu. Myslím, že odjeli spokojení,“ nezapomněl Martínek i na kolínského šestého hráče, fanoušky.

Kozlové dali ve druhé i třetí třetině po čtyřech brankách, inkasovali jen jednou v oslabení, sami proměnili přesilovky dvě. A byla z toho výhra 8:1. A také upevnění čtvrté pozice v tabulce.