Pokolikáté v letošní sezoně - Sršni prohráli v Trutnově o jediný gól!

29. leden 2012, 23:02
(aktualizováno: 29. leden 2012, 23:03)

Trutnov - Hokejisté TJ Sršni Kutná Hora v neděli odjeli k utkání 39. kola II. ligy, ve kterém byli hosty Draků z Trutnova. Ačkoliv šlli do poslední třetiny za stavu 2:2, nevytěžili ze střetnutí ani jeden bod, když v poslední minutě skóroval Šimoníček.

Trutnov - Kutná Hora 4:3 (1:0, 1:2, 2:1)

Branky a asistence: 14. Antonín (Bláha, Šimoníček), 31. Fořt (Šimoníček), 49. Chytráček (Luštinec, Březina), 60. Šimoníček - 26. Sladký (Bláha), 39. Burda (Veselý), 41. Kubišta (Bílek). Trutnov: Jeschke (Biegl) - Klement, Antonín, Seidl, Kuna, Hamerský, Pištora, Karlík - Chochola, Šimoníček, Fořt, Březina, Bláha, Mašek, Veselý, Chytráček, Luštinec, Dlab, Perutek. Kutná Hora: Kalousek (Bárta) - Janata, Šlejtr, Burda, Bílek, Vondráček, Horálek, Muras, Vylíčil, Sladký, Kubišta, Kadlec, Hanus, Veselý, Pomichálek, Bláha.