Potvrdí Sršni dobrou bilanci zápasů venku?

19. leden 2010, 09:56

Kutná Hora - Po nepovedeném domácím duelu Sršni pojedou na led Jindřichova Hradce, kde se pokusí bodovat a připsat si cenné body do tabulky. Podaří se jim to? Odčiní tak ostudnou porážku s Pelhřimovem?

S Jindřichovým Hradcem měli sršni možnost se utkat dvakrát. Poprvé se radoval soupeř od Vajgaru, který vyhrál nad sršni, kteří vedli už čtyři nula, ale přesto celý zápas ztratili v poslední třetině. Utkání skončilo 5:4 pro "Jindřicháč". V domácí odvetě se už radovali sršni. Ti vyhráli (4:2) a tak je bilance mezi oběma soupeři 1:1.

Kanadské bodování u Stadionu vede Pavel Beránek (25 bodů) za ním je nejlepší střelec Petr Hemský (22 bodů). U J. Hradce vede s neuvěřitelnými (47 body) David Kupec, za ním Marek Dvořák (27 bodů).

Přijeďte do Jindřichova Hradce podpořit hráče. Budou se snažit odčinit poslední nepovedený domácí duel i s tímto silným soupeřem. Zápas začne v 18 hodin.