Seidl: Padalo hodně laciných gólů na obou stranách

29. listopad 2016, 06:36

Kolín - Porážku 5:6 přivezli v sobotu Kozlové z Pelhřimova. V zápase několikrát vedli, vedení nesli do kabin i po první a druhé třetině, ale nakonec o jeden gól prohráli.

,,Měli jsme tam dobré pasáže a horší pasáže. Hráli jsme zodpovědně, pak tam zase byly věci, které mi připadaly, jako když by hráče výsledek utkání ani nezajímal. To mi přišlo z obou stran stejné,“ hodnotil sobotní zápas kolínský lodivod Jiří Seidl.

,,Chvilkami to na hřišti vypadalo, že ani jedno mužstvo nezajímá moc obrana a bylo tam strašně moc chyb a hodně laciných gólů na obou stranách,“ doplnil.

Výsledkem byla neskutečná přestřelka, kdy třeba ve druhé třetině padlo šest branek, a to tím stylem, že nejdřív tři dali domácí a otočili zápas z 1:2 na 4:2. A pak během chvilky odpověděli podobně třemi góly hosté a otočili na 4:5.

,,Když to shrnu, bylo to vyrovnané utkání, ale domácí byli o ten gól šťastnější. My vyrobili tu chybu, že jsem byl vyloučení do třech, dostali jsme gól v oslabení, domácí vyrovnali na 5:5 a pak se rozhodovalo, kdo dá ten šestý gól.  A bohužel to byli domácí. A asi o ten gól byli lepší,“ dokončil své hodnocení Seidl. Zmínil při tom začátek poslední třetiny, kdy šli Kozlové do dvojnásobného oslabení. První část ve třech sice přežili, ale pak ve čtyřech už inkasovali. To byl asi zlomový moment utkání.

Po prohře 5:6 se jim Pelhřimov na šestém místě vzdálil na rozdíl šesti bodů.