Trenér Radoslav Svoboda: "Z naší strany to byl takový hurá hokej"

11. září 2011, 23:36
(aktualizováno: 11. září 2011, 23:40)

Kutná Hora - Premiéra v letošním ročníku II. ligy se hokejistům TJ Sršni Kutná Hora nepovedla. Na svém ledě v neděli podlehli Lvům z Břeclavi 4:1.

Kutná Hora - Břeclav 1:4 (1:1, 0:3, 0:0)

Domácí se sice ujali vedení brankou Bláhy, ale to do první přestávky neudrželi a inkasovali "gól do šatny".  "První třetinu jsme odehráli ještě slušně," uvedl po utkání kutnohorský trenér Radoslav Svoboda.

O výsledku se rozhodlo v prostřední části střetnutí. "Inkasovali jsme tři branky po individuálních chybách," upozornil kouč. V poslední třetině se diváci branky už nedostali. "To už si ale soupeř hlídal výsledek," podotkl kutnohorský kouč a střetnutí shrnul: "Kluci si musí nechat říct, byl to z naší strany takový hurá hokej."

Branky: Bláha (Kubišta) - Beneš (Papp), Beneš (Lysoň), Papp (Lysoň), Bolfík. Rozhodčí: Kousal. Diváků: 270. Kutná Hora: Kalousek - Janata, Šlejtr, Veselý, Kadlec, Heřmanský, Kadlec, Bílek - Kubišta, Nakládal, Bláha, Muras, Křišťan, Sladký, Králíček, Burda, Jankovský, Uhlíř, Tvrdík. Břeclav: Chvála - Rákoczy, Dora, Rejnoka, Novák, Směřický, Nekáranec, Baláž, Zmáněl, Kurial, Bolfík, C. Bartoš, O. Bartoš, Lechner, Barus, Papp, Beneš, Lysoň, Prudek, Truhlář.