V zápase Kolína s Vrchlabím se z bodu radovali hosté

13. září 2018, 14:52

Kolín - Jedna jediná branka rozhodla o vítězi prvního letošního mistrovského utkání mezi Kolínem a Vrchlabím. Ze zisku tří bodů se radovali hosté.

Kolín – Vrchlabí

0:1

,,Jsme smutní, že jsme první utkání prohráli, ale musíme uznat kvalitu soupeře. Na druhou stranu, když bychom měli trochu štěstí a proměnili ložené šance, mohli jsme po bodech taky sahat,“ řekl po utkání trenér Kolína Petr Martínek.

Ten přiznal, že bylo Vrchlabí hokejovější. Kozlové nedokázali mockrát prolomit vrchlabskou obranu, a když už ano, stopku jim vystavil dobře chytající Soukup. Ten potrápil nejen Šafránka, který proti němu v utkání stál několikrát.

Na druhé straně Sejpal podal také výborný výkon. Několikrát sklidil potlesk diváků díky svým zákrokům, ale jednou překonán byl. Ve třicáté šesté minutě. Kozlové propadli při přechodu Vrchlabí přes střední pásmo. Nedobruslili včas do obranné třetiny, Jirků našel dobře postaveného Půlpána a ten celkem jednoduše poslal puk do sítě.

Tento moment tedy rozhodl utkání a přisoudil tři body Vrchlabí. Další šanci bodovat budou mít Kolínští v sobotu, kdy zajíždějí do Trutnova.

Branka: 36. A. Půlpán (Jirků, Procházka). Rozhodčí: Vokřál – Krátký, Šimánek. Vyloučení: 4:7. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Třetiny: 0:0, 0:1, 0:0. Diváci: 680.

Kolín: Sejpal – Březina, Pýcha, Hanzl, Zdeněk, Mlčoch, Barták – Zumr, Semirád, Malý – Kozák, Šafránek, Němec – Netušil, Martínek, Pilný – Kadlec.