Z Kladna Sršni body nepřivezli, doma je netradičně v sobotu čeká Zlonice

9. prosinec 2012, 08:46
(aktualizováno: 9. prosinec 2012, 08:46)

Kladno - K sobotnímu večernímu utkání krajské soutěže s Hvězdou Kladno odjeli hokejisté SK Sršni Kutná Hora v sobotu bez zraněných hráčů doplněni dvěma juniory.

Hvězda Kladno - Kutná Hora  6:5 (3:1, 2:2, 1:2)

Úvodní třetina vyšla domácím hráčům, kteří dokázali nastřílet  tři branky a do první sirény si udělali dvougólový náskok, když jedinou odpovědí byla branka Pálka. Do druhé třetiny Sršni vstoupili se snahou  zvrátit vývoj utkání. Zlepšili hru, ale zmenšit náskok soupeře se jim nepodařilo.  Na branky Melouna a Volného dokázali domácí odpovědět. Po druhé siréně ukazatel skóre hlásil stav 5:3.

Třetí část přinesla tuhý boj a mnoho vyloučení. Sršni třetinu sice vyhráli po trefách Volného a Hetfleische, ovšem Hvězda dokázala také jednou skórovat a tak i přes pět vstřelených branek Sršňů všechny body putují na konto domácích.

Branky K. Hory: Pálek, Pálek (Čejka), Meloun (Charvát), Volný (Jelínek), Hetfleisch. Vyloučení: 14/13. K. Hora: J. Krištof, Balhám - Čejka, Novotný, Meloun, Vaněk, L. Krištof, Charvát, Hetfleisch, Volný, Jiráň, Jelínek, Pálek, Tvrdík, Hynek.

Příští mistrovské domácí utkání je přesunuto na sobotu 15. prosince od 17 hodin. Sršni hostí HC Zlonice. Původní nedělní termín je vyhrazen atraktivnímu utkání hranému v rámci oslav osmdesáti let hokeje v Kutné Hoře. SK Sršni vs. HC Olymp Praha začne v 17.30 hodin.