Kralupy nad Vltavou - Závodnice Fit studia Jitky Brachovcové se v sobotu 9. listopadu zúčastnily soutěže Hallowen aerobic, která se konala v Kralupech nad Vltavou. V jednotlivých věkových kategoriích děti nastoupily podle pokročilosti v kategoriích profi a basic.
Tentokrát se všechy zúčastněné závodnice Fit studia JB se kvalifikovaly do finálových bojů a vyhrály šest medailí - tři zlaté a tři bronzové.
1. kategorie 5 - 6 let profi
1. místo - Anička Náhlovská
ve finále Natálka Hrabalová
2. kategorrie 7 - 8 let - profi
3. místo - Adélka Veselá
2. kategorie 7 - 8 let - basic
3. místo - Mája Mrázková
3. kategorie 9-10 let - profi
ve finále Eliška Pěgřímková
3. kategorie 8 - 10 let - basic
ve finále Natálka Netíková
4. kategorie 11 - 13 let - profi
1. místo - Sandra Barešová
4. místo - Mája Čižinská
5. místo - Klárka Skalníková
6. místo - Berková Katka
ve finále Maruška Dvořáčková, Terka Mrázková a Sabča Vocelová.
4. kategorie 11 - 13 let - basic
1. místo - Šárka Havlinová
5. kategorie 14 a více let - profi
3. místo - Anička Žáčková
Tento měsíc je pro Fit studio Jitky Brachovcové závodní, příští týden ho čekají závody v Českém Brodě.
Malešov - Turnaj kategorie U12 v Malešově, který se rok co …
Kutná Hora - Územní odbor Kutná Hora Hasičského záchranného sbor…
Církvice - SK Církvice zve na tradiční pálení čarodějnic v úterý…
Lomec - SDH Lomec připravuje na sobotu 18. května 2024 cyklovýle…
Kutnohorsko - Fotbalové celky z Kutnohorska o víkendu sehrály da…
Kralupy nad Vltavou - Závodnice Fit studia Jitky Brachovcové se v sobotu 9. listopadu zúčastnily soutěže Hallowen aerobic, která se konala v Kralupech nad Vltavou. V jednotlivých věkových kategoriích děti nastoupily podle pokročilosti v kategoriích profi a basic.
Tentokrát se všechy zúčastněné závodnice Fit studia JB se kvalifikovaly do finálových bojů a vyhrály šest medailí - tři zlaté a tři bronzové.
1. kategorie 5 - 6 let profi
1. místo - Anička Náhlovská
ve finále Natálka Hrabalová
2. kategorrie 7 - 8 let - profi
3. místo - Adélka Veselá
2. kategorie 7 - 8 let - basic
3. místo - Mája Mrázková
3. kategorie 9-10 let - profi
ve finále Eliška Pěgřímková
3. kategorie 8 - 10 let - basic
ve finále Natálka Netíková
4. kategorie 11 - 13 let - profi
1. místo - Sandra Barešová
4. místo - Mája Čižinská
5. místo - Klárka Skalníková
6. místo - Berková Katka
ve finále Maruška Dvořáčková, Terka Mrázková a Sabča Vocelová.
4. kategorie 11 - 13 let - basic
1. místo - Šárka Havlinová
5. kategorie 14 a více let - profi
3. místo - Anička Žáčková
Tento měsíc je pro Fit studio Jitky Brachovcové závodní, příští týden ho čekají závody v Českém Brodě.