Nohejbal čeká letní pauza

1. červenec 2019, 07:13

Kutnohorsko/Kolínsko - Nohejbalový oblastní přebor (OP) 2019, pro okresy Kutná Hora, Kolín, část Benešova a Prahy - Východ odehrál před letní přestávkou zápasy 13. kola.

Vítězila favorizovaná družstva, kdy vedoucí Kostelec hostil Církvici a po vyrovnané první polovině (3:2, 4:3) si pohlídal zisk obou bodů. Čáslav zajížděla do Sendražic a stejně tak výborně zvládla koncovku utkání, když bez ztráty setu obrátila nepříznivý stav 4:3. Sázava si ve Velimi vytvořila náskok 3:0, ale ten prohospodařila, když domácí snížili na rozdíl jednoho bodu. Následně opět zvládla všechny tři dílčí zápasy, a urvala všechny body na svou stranu. Závěrečné zápasy dvojic za rozhodnutého stavu už pouze daly výsledku nejtěsnější podobu.

V nedělní dohrávce céčko Českého Brodu hostilo poslední Zruč n. S. Hosté drželi naději na úspěch v první polovině utkání, kdy českobrodští vedli 4:3. Závěrečné tři zápasy ovšem Zruč získala pouhý jeden set a to na zisk bodů nestačilo.

Výsledky 13. kola OP: Velim - Sázava 4:6 (sety 9:14), Kostelec - Církvice 7:3 (15:6), Sendražice - Čáslav 4:6 (8:13), Č. Brod C - Zruč n.S. 7:3 (14:7), Kutná Hora - volno.

9.    TJ Jiskra Zruč n.S.             12    0 1 11    1    21:99

Program 14. kola OP, sobota 24. srpna 2019 od 09 hod.: Zruč n. S. - Sendražice, Kutná Hora - Velim, Církvice - Č. Brod C, Sázava - Kostelec/Konojedy (od 10 hod.), Čáslav - volno.

Nymburk do čela

Druhým kolem (celkem šest kol) pokračovala nadstavbová část středočeského krajského přeboru (KP). Ve finálové skupině Vrdy po domácí prohře s Lihou, již mají pouze teoretickou možnost prorazit na medailové umístění. Do čela tabulky se probojoval Nymburk, který doma udolal ambiciózní Zvánovice. Z utkání rezervních týmů Šacungu Benešov a Čelákovic nebyl v době uzavírky článku hlášen výsledek.

Ve skupině o konečné 7. - 10. místo se odehrálo pouze jedno utkání, kdy poslední Přišimasy nestačily na soupeře z Osnice. Duel Český Brod B - Jizerní Vtelno bude odehrán v náhradním zářijovém termínu.

Výsledky 2. kola finálové skupiny KP: Čelákovice B - Šacung B 6:3, Nymburk - Zvánovice 6:3, Vrdy - Liha 2:6. Výsledky 2. kola skupiny o umístění KP: Český Brod B -Jizerní Vtelno (odloženo), Přišimasy - Osnice 2:6.

6.    TJ Slavoj Vrdy                6    0 1 5        1    13:35
Poznámka: Do tabulky byly započteny výsledky ze základních skupin.

Tabulka skupiny o 7. - 10. místo:
1.    SK Jizerní Vtelno                1    1 0 0        2     6:0
2.    TJ Slavoj Český Brod B            1    1 0 0        2     6:2
3.     NK Osnice                    2    1 0 1        2     8:8
4.    SK Nohejbal Přišimasy            2    0 0 2        0     2:12

Program 3. kola finálové skupiny KP, sobota 31. srpna 2019 od 9 hod.: Liha - Čelákovice B, Zvánovice - Vrdy, Šacung B - Nymburk (od 9.30 hod.). Neděle 1. září 2019 dohrávka 1. kola: Liha - Nymburk. Program 3. kola skupiny o umístění KP, sobota 31. srpna 2019 od 09.00 hod.: Osnice - Jizerní Vtelno, Přišimasy - Český Brod B.