Skvělý vstup Kutné Hory do krajského přeboru - tři výhry ze čtyř utkání!

20. říjen 2013, 22:05
(aktualizováno: 20. říjen 2013, 22:05)

Kutná Hora - Basketbalisté Sokola Kutná Hora si připsali dvě víkendová vítězství do tabulky krajského přeboru. V sobotu porazili loňského finalistu soutěže z Kralup n. V., v neděli pak Kladno B:

Kutná Hora - Kralupy n. V. 70:49 (18:19, 37:25, 57:37)

Kutnohorským v sobotním duelu s Kralupy n. V. skvěle fungovala obrana a kombinace v útoku. "Hráli jsme kolektivně a ve druhé čtvrtině prakticky rozhodli zápas," dodal Michal Vavák.
Body K. Hory: Kocourek 17, Říhovský 16, Prušinovský 12, Vavák 10, Gottfried 9 (1), Málek 6. Trojky: 1:3, TH 19/10 - 6/4, fauly 14-20.

Kutná Hora - Kladno B 74:67 (18:13, 43:34, 67:44)

Kutnohorští se v nedělním duelu museli obejít bez Ondřeje Říhovského, Kladno dorazilo s mladými hráči a kladlo zarputilý a houževnatý odpor. "Soupeře jsme začali přehrávat až ve třetí čtvrtině," uvedl Michal Vavák a dodal: "Velkou porci minut dostali mladí hráči. Každopádně tři výhry ze čtyř domacích zapasů je pěkný začátek sezony."

Za čtrnáct dní se kutnohorské družstvo představí v Nymburce a Českém Brodě.

Body K. Hory: Kocourek 28, Gottfried 14 (2), Vavák 13 (1), Málek 6, Prušinovský 5, M. Levý 4, Císař 2, Hobza 2. Trojky 3-3, TH 25/13 - 20/14, fauly 21-20.