Kolín - Ve sportovní hale v Borkách se v neděli uskutečnil závěrečný turnaj sdruženého okresního přeboru. Do turnaje se týmy kvalifikovaly na základně výsledků v dlouhodobé části soutěže, i tak ovšem kvůli různým omluvenkám a požadavkům museli organizátoři na poslední chvíli měnit herní systém.
Nakonec se závěrečného finálového turnaje zúřastnilo osm týmů rozdělených do dvou skupin.
Skupina A
1. Baník Chvaletice
2. SKP Kolín B
3. Libodřice
4. Startip Řečany
Skupina B
1. N.P.C. Kutná Hora B
2. City Kolín
3. Wolves Přelouč
4. Krampol Kolín
Čtvrtfinále:
Baník Chvaletice - Krampol Kolín 3:1
SKP Kolín B - Wolves Přelouč 1:0
Libodřice - City Kolín 0:1
Startip Řečany - N.P.C. K. Hora B 1:0
Semifinále:
Baník Chvaletice - City Kolín 1:0
Startip Řečany - SKP Kolín B 2:1
O umístění:
O 3. místo: City Kollín - SKP Kolín B 0:5
Finále: Startip Řečany - Baník Chvaletice 1:3
Jednotlivci:
Nejlepší hráč turnaje Pavel Novák (Wolves Přelouč)
Nejlepší střelec Artem Motrunich (SKP Kolín)
Lomec - SDH Lomec připravuje na sobotu 18. května 2024 cyklovýle…
Kutnohorsko - Fotbalové celky z Kutnohorska o víkendu sehrají da…
Čáslav - Tak jako přicházejí zákazníci do prodejny s požadavkem …
Kutná Hora/Praha - ZUŠlechťujeme uměním – pod tímto heslem opět …
Kutná Hora - Kutnohorská metalová formace Torrax oslaví v pátek …
Kolín - Ve sportovní hale v Borkách se v neděli uskutečnil závěrečný turnaj sdruženého okresního přeboru. Do turnaje se týmy kvalifikovaly na základně výsledků v dlouhodobé části soutěže, i tak ovšem kvůli různým omluvenkám a požadavkům museli organizátoři na poslední chvíli měnit herní systém.
Nakonec se závěrečného finálového turnaje zúřastnilo osm týmů rozdělených do dvou skupin.
Skupina A
1. Baník Chvaletice
2. SKP Kolín B
3. Libodřice
4. Startip Řečany
Skupina B
1. N.P.C. Kutná Hora B
2. City Kolín
3. Wolves Přelouč
4. Krampol Kolín
Čtvrtfinále:
Baník Chvaletice - Krampol Kolín 3:1
SKP Kolín B - Wolves Přelouč 1:0
Libodřice - City Kolín 0:1
Startip Řečany - N.P.C. K. Hora B 1:0
Semifinále:
Baník Chvaletice - City Kolín 1:0
Startip Řečany - SKP Kolín B 2:1
O umístění:
O 3. místo: City Kollín - SKP Kolín B 0:5
Finále: Startip Řečany - Baník Chvaletice 1:3
Jednotlivci:
Nejlepší hráč turnaje Pavel Novák (Wolves Přelouč)
Nejlepší střelec Artem Motrunich (SKP Kolín)