Foto: Malínskou sokolovnu před pauzou zavřel žákovský turnaj regionálního poháru

19. říjen 2020, 08:02

Malín - 38. ročník stolnětenisového "Regionálního poháru" v žákovské kategorii začal prvním turnajem poslední možnou neděli - 11. října - před uzavřením sportovišť. Do malínské sokolovny se sjely naděje regionálního stolního tenisu.

Výsledky prvního turnaje - jednotlivci:
1. Förster Vojtěch (SKC Zruč nad Sázavou) - 325 b.
2. Kolářová Linda (Sokol Český Brod) - 265 b.
3. Líska Jakub (TJ Církvice) - 225 b.
4. Reimann Jakub (Sokol Čáslav) - 225 b.
5. Cendelín Filip (SKC Zruč nad Sázavou) - 185 b.
6. Sosnovec Martin (Sokol Čáslav) - 185 b.
7. Čebiš Patrik (Sokol Velký Osek) - 185 b.
8. Nácovský Ondřej (SKC Zruč nad Sázavou) - 165 b.
9. Fuchsová Kateřina (SKC Zruč nad Sázavou) - 145 b.
10. Förster Tomáš (SKC Zruč nad Sázavou) - 145 b.
11. Fuchsová Adéla (SKC Zruč nad Sázavou) - 120 b.
12. Uher Ondřej (TJ Církvice) - 90 b.
13. Loužil Rostislav (Sokol Uhlířské Janovice) - 60 b.
14. Malimánek Matěj (TJ Církvice) - 60 b.
15. Malimánek Petr (TJ Církvice) - 40 b.
16. Loužil Tomáš (Sokol Uhlířské Janovice) - 35 b.
17. Čebišová Linda (Sokol Velký Osek) - 25 b.
18. Pokorný Vojtěch (ST Euromaster Kolín) - 25 b.
19. Cihlář Matěj (Sokol Malín) - 15 b.
20. Langer Josef (SKC Zruč nad Sázavou) - 15 b.

Výsledky prvního turnaje - pořadí družstev, starší žáci:
1. SKC Zruč nad Sázavou 365/185/165 - 715, 7 hb.
2. Sokol Čáslav 225/185/0- 410, 6 hb.
3. TJ Církvice 235/90/60 - 385, 5 hb.
4. Sokol Uhlířské Janovice 60/35/0 - 95, 4 hb.
5. Sokol Malín 15/0/0 - 15, 3 hb.

Výsledky prvního turnaje - pořadí družstev, mladší žáci:
1. SKC Zruč nad Sázavou 185/145/120 - 450, 7 hb.
2. TJ Církvice 90/40/0 - 130, 6 hb.
3. Sokol Uhlířské Janovice 60/0/0 - 60, 5 hb.
4. Sokol Malín 15/0/0 - 15, 4 hb.

Přehled vítězů:
1. ročník Malicb Petr (Sparta Kutná Hora)
2. ročník Růžička Dušan - Světlíková Kamila (Sparta Kutná Hora)
3. ročník Uher Petr - Vítková Ilona (Sparta Kutná Hora)
4. ročník Sosnovec Martin - Vítková Ilona (Sparta Kutná Hora)
5. ročník Sosnovec Martin - Jirásková Stáňa (Sparta Kutná Hora)
6. ročník Mucha Ondřej - Stránská Eva (Sparta Kutná Hora)
7. ročník Janeček Martin - Jirásková Kateřina (Sparta Kutná Hora)
8. ročník Hladík Jan (Sparta Kutná Hora)
9. ročník Janeček Martin (Sparta Kutná Hora)
10. ročník Daneš Filip (Kavalier Sázava)
11. ročník Daneš Filip (Kavalier Sázava)
12. ročník Flégr Michal (Sparta Kutná Hora)
13. ročník Franc Lukáš (Sokol Chlístovice)
14. ročník Novotný Lukáš (Sokol Kutná Hora)
15. ročník Havel Miroslav (Sokol Čáslav)
16. ročník Havel Miroslav (Sokol Čáslav)
17. ročník Havel Miroslav (Sokol Kutná Hora)
18. ročník Trmal Jan (Kavalier Sázava)
19. ročník Trman Jan (Kavalier Sázava)
20. ročník Trmal Jan (Kavalier Sázava)
21. ročník Choutka Jaroslav (Sokol Kutná Hora)
22. ročník Holinková Eva (Sokol Kutná Hora)
23. ročník Čakovský Michal (Sokol Starkoč)
24. ročník Zelenka Jaroslav (Jiskra Zruč n.Sázavou)
25. ročník Zemina (Jiří Sokol Zásmuky)
26. ročník Švarc Ondřej (Sokol Uhlířské Janovice)
27. ročník Švarc Ondřej (Sokol Uhlířské Janovice)
28. ročník Švarc Ondřej (Sokol Uhlířské Janovice)
29. ročník Křeček Jiří (FK Kolín)
30. ročník Sojková Jitka (Sokol Chlístovice)
31. ročník Záboj Matěj (FK Kolín)
32. ročník Beran Tomáš (Sokol Čáslav)
33. ročník Líska Filip (Sokol Kutná Hora)
34. ročník Kolman Leon (Sokol Kutná Hora)
35. ročník Kolman Leon (Sokol Kutná Hora)
36. ročník Čekal Jan (SKC Zruč nad Sázavou)
37. ročník Babka Dominik (SKC Zruč nad Sázavou)

Foto René Svoboda, tz
Galerie
Předchozí Následující
AVE_CZ
Reklama
Foto: Malínskou sokolovnu před pauzou zavřel žákovský turnaj regionálního poháru

Foto: Malínskou sokolovnu před pauzou zavřel žákovský turnaj regionálního poháru

19. říjen 2020

Malín - 38. ročník stolnětenisového "Regionálního poháru" v žákovské kategorii začal prvním turnajem poslední možnou neděli - 11. října - před uzavřením sportovišť. Do malínské sokolovny se sjely naděje regionálního stolního tenisu.

Výsledky prvního turnaje - jednotlivci:
1. Förster Vojtěch (SKC Zruč nad Sázavou) - 325 b.
2. Kolářová Linda (Sokol Český Brod) - 265 b.
3. Líska Jakub (TJ Církvice) - 225 b.
4. Reimann Jakub (Sokol Čáslav) - 225 b.
5. Cendelín Filip (SKC Zruč nad Sázavou) - 185 b.
6. Sosnovec Martin (Sokol Čáslav) - 185 b.
7. Čebiš Patrik (Sokol Velký Osek) - 185 b.
8. Nácovský Ondřej (SKC Zruč nad Sázavou) - 165 b.
9. Fuchsová Kateřina (SKC Zruč nad Sázavou) - 145 b.
10. Förster Tomáš (SKC Zruč nad Sázavou) - 145 b.
11. Fuchsová Adéla (SKC Zruč nad Sázavou) - 120 b.
12. Uher Ondřej (TJ Církvice) - 90 b.
13. Loužil Rostislav (Sokol Uhlířské Janovice) - 60 b.
14. Malimánek Matěj (TJ Církvice) - 60 b.
15. Malimánek Petr (TJ Církvice) - 40 b.
16. Loužil Tomáš (Sokol Uhlířské Janovice) - 35 b.
17. Čebišová Linda (Sokol Velký Osek) - 25 b.
18. Pokorný Vojtěch (ST Euromaster Kolín) - 25 b.
19. Cihlář Matěj (Sokol Malín) - 15 b.
20. Langer Josef (SKC Zruč nad Sázavou) - 15 b.

Výsledky prvního turnaje - pořadí družstev, starší žáci:
1. SKC Zruč nad Sázavou 365/185/165 - 715, 7 hb.
2. Sokol Čáslav 225/185/0- 410, 6 hb.
3. TJ Církvice 235/90/60 - 385, 5 hb.
4. Sokol Uhlířské Janovice 60/35/0 - 95, 4 hb.
5. Sokol Malín 15/0/0 - 15, 3 hb.

Výsledky prvního turnaje - pořadí družstev, mladší žáci:
1. SKC Zruč nad Sázavou 185/145/120 - 450, 7 hb.
2. TJ Církvice 90/40/0 - 130, 6 hb.
3. Sokol Uhlířské Janovice 60/0/0 - 60, 5 hb.
4. Sokol Malín 15/0/0 - 15, 4 hb.

Přehled vítězů:
1. ročník Malicb Petr (Sparta Kutná Hora)
2. ročník Růžička Dušan - Světlíková Kamila (Sparta Kutná Hora)
3. ročník Uher Petr - Vítková Ilona (Sparta Kutná Hora)
4. ročník Sosnovec Martin - Vítková Ilona (Sparta Kutná Hora)
5. ročník Sosnovec Martin - Jirásková Stáňa (Sparta Kutná Hora)
6. ročník Mucha Ondřej - Stránská Eva (Sparta Kutná Hora)
7. ročník Janeček Martin - Jirásková Kateřina (Sparta Kutná Hora)
8. ročník Hladík Jan (Sparta Kutná Hora)
9. ročník Janeček Martin (Sparta Kutná Hora)
10. ročník Daneš Filip (Kavalier Sázava)
11. ročník Daneš Filip (Kavalier Sázava)
12. ročník Flégr Michal (Sparta Kutná Hora)
13. ročník Franc Lukáš (Sokol Chlístovice)
14. ročník Novotný Lukáš (Sokol Kutná Hora)
15. ročník Havel Miroslav (Sokol Čáslav)
16. ročník Havel Miroslav (Sokol Čáslav)
17. ročník Havel Miroslav (Sokol Kutná Hora)
18. ročník Trmal Jan (Kavalier Sázava)
19. ročník Trman Jan (Kavalier Sázava)
20. ročník Trmal Jan (Kavalier Sázava)
21. ročník Choutka Jaroslav (Sokol Kutná Hora)
22. ročník Holinková Eva (Sokol Kutná Hora)
23. ročník Čakovský Michal (Sokol Starkoč)
24. ročník Zelenka Jaroslav (Jiskra Zruč n.Sázavou)
25. ročník Zemina (Jiří Sokol Zásmuky)
26. ročník Švarc Ondřej (Sokol Uhlířské Janovice)
27. ročník Švarc Ondřej (Sokol Uhlířské Janovice)
28. ročník Švarc Ondřej (Sokol Uhlířské Janovice)
29. ročník Křeček Jiří (FK Kolín)
30. ročník Sojková Jitka (Sokol Chlístovice)
31. ročník Záboj Matěj (FK Kolín)
32. ročník Beran Tomáš (Sokol Čáslav)
33. ročník Líska Filip (Sokol Kutná Hora)
34. ročník Kolman Leon (Sokol Kutná Hora)
35. ročník Kolman Leon (Sokol Kutná Hora)
36. ročník Čekal Jan (SKC Zruč nad Sázavou)
37. ročník Babka Dominik (SKC Zruč nad Sázavou)

Foto René Svoboda, tz
Prohlédnout galerii