Starkl_nabidka_prace
Reklama

Foto: V devětadvacátém Silvestrovském běhu ve Svatém Mikuláši zvítězil Dominik Kubec

31. prosinec 2013, 14:40
(aktualizováno: 31. prosinec 2013, 21:21)

Svatý Mikuláš - TJ Sokol Kačina, Sbor dobrovolných hasičů a Obecní úřad ve Svatém Mikuláši připravily 29. ročník Silvestrovského běhu, který odstartoval v úterý 31. prosince v pravé poledne.

Tři předcházející roky běhu kraloval Libor Bucifal, teprve letos ho v hlavní kategorii na nejvyšším stupínku vystřídal Dominik Kubec (Hvězda Pardubice), který zvítězil před Milošem Auersvaldem (Sp. Praha 4). Mezi ženami zhruba pět a půl kilometrů absolvovala nejrychleji Jitka Kalná.

Výsledky 29. Silvestrovského běhu

Děti do 6 let - délka tratě 184m
(časy meřeny pouze u prvních tří)
1. Tomáš Hájek (Kutná Hora) - 0:45
2. Viktor Veselý (Habrkovice) - 0:49
3. Michal Netolický (Sv. Mikuláš) - 0:50
4. Karolína Radová (Kutná Hora)
5. František Rajchman (Sv. Mikuláš)
6. Kateřina Krajíčková (Kolín)
7. Andrea Krajíčková (Sv. Kateřina)
8. Lukáš Hlavinka (Kutná Hora)
9. Tomáš Vavruška (Sv. Mikuláš)
10. Elena Simonová (Sv. Mikuláš)
11. David Pilnný (Sv. Mikuláš)
12. Eliška Tyšerová (Sv. Kateřina)
13. Natálie Krčíková (Sv. Mikuláš)
14. Josef Smoček (Habrkovice)
15. Lukáš Tyšer (Sv. Kateřina)
15. Antonín Smoček (Habrkovice)

Děti do 10 let - délka tratě 645m
1. Filip Moc (Kutná Hora) - 2:33
2. Petr Kosprd (Kobylnice) - 2:34
3. Bárt Hlavinka (Kutná Hora) - 2:34
4. Veronika Kadlečková (Sv. Mikuláš) - 2:35
5. Matěj Hájek (Kutná Hora) - 2:42
6. Denis Kubec (Zbraslavice) - 2:49
7. Martin Vosáhlo (Kutná Hora) - 2:51
8. Daniel Růžička (Kutná Hora) - 3:00
9. Václav Končel (Sv. Mikuláš) - 3:10
10. Miroslav Jirouček (Opatovice) - 3:23
11. Natálie Michalcová (Sv. Mikuláš) - 3:23
12. Jiří Simon (Sv. Mikuláš) - 3:35
13. Tereza Netolická (Sv. Mikuláš) - 3:37
14. Pavlína Poláková (Sv. Kateřina) - 3:37
15. Denisa Ledecká (Sv. Kateřina) - 4:07
16. Ondřej Krčík (Sv. Mikuláš) - 5:02

Děti nad 10 let - délka tratě 1290m
1. Václav Kadleček (Sv. Mikuláš) - 5:11
2. Saša Prchal (Kutná Hora) - 5:16
3. Jakub Pleva (Kutná Hora) - 5:17
4. David Kosprd (Kobylnice) - 5:43
5. Kristýna Růžičková (Kutná Hora) - 6:06
6. Sebastian Koděra (Kutná Hora) - 6:33

Ženy - délka tratě 5780m
1. Jitka Kalná (Sv. Mikuláš) - 22:11
2. Veronika Kupková (Pardubice) - 22:50
3. Stanislava Šindelářová (Čáslav) - 30:26
4. Miroslava Vargová (Ronov) - 36:03
5. Pavlína Hniličková (Sv. Kateřina) - 36:59

Dospělí do 35 let - délka tratě 5780m
1. Dominik Kubec (Pardubice) - 17:27
2. Miloš Auersvald (Sp. Praha) - 17:35
3. Pavel Hladík (Pardubice) - 18:34
4. Jiří Zajíc (Kutná Hora) - 19:39
5. Petr Kalný (Sv. Mikuláš) - 20:14
6. Vít Schmidt (Brno Hranice) - 21:27
7. Martin Rada (Č. Janovice) - 21:43
8. Pavel Kopecký (Sv. Mikuláš) - 22:24
9. Luboš Marek (Žehušice) - 22:37
10. Daniel Litt (Vrdy) - 22:41
11. David Hájek (Svobodná Ves) - 23:24
12. Jakub Masopust (Kutná Hora) - 24:26
13. Petr Kosprd (Kobylnice) - 24:54
14. Lukáš Michálek (Rohozec) - 25:46
15. Pavel Kudyn (Sv. Kateřina) - 27:16
16. Josef Kurajský (Buštěhrad) - 27:49
17. Vladimír Jiroudek (Bernardov) - 28:48
18. Pavel Mucha (Sv. Mikuláš) - 29:48
19. David Volenec (Sv. Kateřina) - 31:55
20. Matěj Sedláček (Sv. Mikuláš) - 34:55
21. Matěj Masopust (Kutná Hora) - 36:02

Muži nad 35 let - délka tratě 5780m
1. Jan Rada (Kutná Hora) - 20:37
2. Miroslav Wastl (Pardubice) - 21:33
3. Pavel Prchal (Kutná Hora) - 21:44
4. Otto Vlasák (Křesetice) - 21:45
5. Petr Choutka (Kutná Hora) - 23:11
6. Jan Kupka (Pardubice) - 23:31
7. Robert Koděra (Kutná Hora) - 25:30
8. Roman Masopust (Kutná Hora) - 26:08
9. Luboš Hájek (Kutná Hora) - 28:43
10. Bohumil Strnad (Čáslav) - 29:23 - ročník 1943
11. Josef Polenský (Čáslav) - 36:19

Galerie
Předchozí Následující
Komentáře
Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se prosím zaregistrujte nebo se přihlašte.

vv auto
Reklama
GASK
Reklama
Foto: V devětadvacátém Silvestrovském běhu ve Svatém Mikuláši zvítězil Dominik Kubec

Foto: V devětadvacátém Silvestrovském běhu ve Svatém Mikuláši zvítězil Dominik Kubec

31. prosinec 2013
(aktualizováno: 31. prosinec 2013, 21:21)

Svatý Mikuláš - TJ Sokol Kačina, Sbor dobrovolných hasičů a Obecní úřad ve Svatém Mikuláši připravily 29. ročník Silvestrovského běhu, který odstartoval v úterý 31. prosince v pravé poledne.

Tři předcházející roky běhu kraloval Libor Bucifal, teprve letos ho v hlavní kategorii na nejvyšším stupínku vystřídal Dominik Kubec (Hvězda Pardubice), který zvítězil před Milošem Auersvaldem (Sp. Praha 4). Mezi ženami zhruba pět a půl kilometrů absolvovala nejrychleji Jitka Kalná.

Výsledky 29. Silvestrovského běhu

Děti do 6 let - délka tratě 184m
(časy meřeny pouze u prvních tří)
1. Tomáš Hájek (Kutná Hora) - 0:45
2. Viktor Veselý (Habrkovice) - 0:49
3. Michal Netolický (Sv. Mikuláš) - 0:50
4. Karolína Radová (Kutná Hora)
5. František Rajchman (Sv. Mikuláš)
6. Kateřina Krajíčková (Kolín)
7. Andrea Krajíčková (Sv. Kateřina)
8. Lukáš Hlavinka (Kutná Hora)
9. Tomáš Vavruška (Sv. Mikuláš)
10. Elena Simonová (Sv. Mikuláš)
11. David Pilnný (Sv. Mikuláš)
12. Eliška Tyšerová (Sv. Kateřina)
13. Natálie Krčíková (Sv. Mikuláš)
14. Josef Smoček (Habrkovice)
15. Lukáš Tyšer (Sv. Kateřina)
15. Antonín Smoček (Habrkovice)

Děti do 10 let - délka tratě 645m
1. Filip Moc (Kutná Hora) - 2:33
2. Petr Kosprd (Kobylnice) - 2:34
3. Bárt Hlavinka (Kutná Hora) - 2:34
4. Veronika Kadlečková (Sv. Mikuláš) - 2:35
5. Matěj Hájek (Kutná Hora) - 2:42
6. Denis Kubec (Zbraslavice) - 2:49
7. Martin Vosáhlo (Kutná Hora) - 2:51
8. Daniel Růžička (Kutná Hora) - 3:00
9. Václav Končel (Sv. Mikuláš) - 3:10
10. Miroslav Jirouček (Opatovice) - 3:23
11. Natálie Michalcová (Sv. Mikuláš) - 3:23
12. Jiří Simon (Sv. Mikuláš) - 3:35
13. Tereza Netolická (Sv. Mikuláš) - 3:37
14. Pavlína Poláková (Sv. Kateřina) - 3:37
15. Denisa Ledecká (Sv. Kateřina) - 4:07
16. Ondřej Krčík (Sv. Mikuláš) - 5:02

Děti nad 10 let - délka tratě 1290m
1. Václav Kadleček (Sv. Mikuláš) - 5:11
2. Saša Prchal (Kutná Hora) - 5:16
3. Jakub Pleva (Kutná Hora) - 5:17
4. David Kosprd (Kobylnice) - 5:43
5. Kristýna Růžičková (Kutná Hora) - 6:06
6. Sebastian Koděra (Kutná Hora) - 6:33

Ženy - délka tratě 5780m
1. Jitka Kalná (Sv. Mikuláš) - 22:11
2. Veronika Kupková (Pardubice) - 22:50
3. Stanislava Šindelářová (Čáslav) - 30:26
4. Miroslava Vargová (Ronov) - 36:03
5. Pavlína Hniličková (Sv. Kateřina) - 36:59

Dospělí do 35 let - délka tratě 5780m
1. Dominik Kubec (Pardubice) - 17:27
2. Miloš Auersvald (Sp. Praha) - 17:35
3. Pavel Hladík (Pardubice) - 18:34
4. Jiří Zajíc (Kutná Hora) - 19:39
5. Petr Kalný (Sv. Mikuláš) - 20:14
6. Vít Schmidt (Brno Hranice) - 21:27
7. Martin Rada (Č. Janovice) - 21:43
8. Pavel Kopecký (Sv. Mikuláš) - 22:24
9. Luboš Marek (Žehušice) - 22:37
10. Daniel Litt (Vrdy) - 22:41
11. David Hájek (Svobodná Ves) - 23:24
12. Jakub Masopust (Kutná Hora) - 24:26
13. Petr Kosprd (Kobylnice) - 24:54
14. Lukáš Michálek (Rohozec) - 25:46
15. Pavel Kudyn (Sv. Kateřina) - 27:16
16. Josef Kurajský (Buštěhrad) - 27:49
17. Vladimír Jiroudek (Bernardov) - 28:48
18. Pavel Mucha (Sv. Mikuláš) - 29:48
19. David Volenec (Sv. Kateřina) - 31:55
20. Matěj Sedláček (Sv. Mikuláš) - 34:55
21. Matěj Masopust (Kutná Hora) - 36:02

Muži nad 35 let - délka tratě 5780m
1. Jan Rada (Kutná Hora) - 20:37
2. Miroslav Wastl (Pardubice) - 21:33
3. Pavel Prchal (Kutná Hora) - 21:44
4. Otto Vlasák (Křesetice) - 21:45
5. Petr Choutka (Kutná Hora) - 23:11
6. Jan Kupka (Pardubice) - 23:31
7. Robert Koděra (Kutná Hora) - 25:30
8. Roman Masopust (Kutná Hora) - 26:08
9. Luboš Hájek (Kutná Hora) - 28:43
10. Bohumil Strnad (Čáslav) - 29:23 - ročník 1943
11. Josef Polenský (Čáslav) - 36:19

Prohlédnout galerii