Nepoměřice - "Nepoměřického sedmiboje" se v sobotu za překrásného až dusného počasí zúčastnilo třináct dvojic, které sváděly dramatické boje nejdříve ve skupinách, poté vyřazovacím způsobem. Vítězi se stali Lukáš Flaks s Davidem Kačírkem.
Celkové pořadí:
1. Nemocný hlavy (Lukáš Flaks, David Kačírek)
2. Linkovi (Ota Linek, Veronika Strnadová)
3. Nemehla (Lukáš Procházka, Petr Kaiser)
4. Kořeňáci (Roman Křelina, Martina Kocourková)
5. - 13. Růžáci (Michal Růžička, Barbora Růžičková)
5. -13. Československo (Iva Buřvalová, Martin Biroš)
5. - 13. Petrovice (Aleš Váca, Miroslav Čepeš)
5. - 13. Vodmistři (Vít Piskač, Lukáš Dostál)
5. - 13. Nejlepší (Martin Kocourek, Jaroslav Kroutil)
5. - 13. Kopyta (Martin Klečák, Michal Šídlo)
5. - 13. Nejkulaťoulikatější (Jakub Masopust, Tereza Nováková)
5. - 13. Důša (Iveta Dušková, Jakub Dušek)
5. - 13. Kozlové (Roman Kalaš, Josef Tvrdý)
"Všem zúčastněním děkujeme za vynikající výkony a sportovní chování a budeme se na ně a případně i nové dvojice těšit příští rok u 17. ročníku sedmiboje," uvedl za pořadatele Josef Tvrdý.
Malešov - Turnaj kategorie U12 v Malešově, který se rok co …
Kutná Hora - Územní odbor Kutná Hora Hasičského záchranného sbor…
Lomec - SDH Lomec připravuje na sobotu 18. května 2024 cyklovýle…
Čáslav - Tak jako přicházejí zákazníci do prodejny s požadavkem …
Kutná Hora/Praha - ZUŠlechťujeme uměním – pod tímto heslem opět …
Nepoměřice - "Nepoměřického sedmiboje" se v sobotu za překrásného až dusného počasí zúčastnilo třináct dvojic, které sváděly dramatické boje nejdříve ve skupinách, poté vyřazovacím způsobem. Vítězi se stali Lukáš Flaks s Davidem Kačírkem.
Celkové pořadí:
1. Nemocný hlavy (Lukáš Flaks, David Kačírek)
2. Linkovi (Ota Linek, Veronika Strnadová)
3. Nemehla (Lukáš Procházka, Petr Kaiser)
4. Kořeňáci (Roman Křelina, Martina Kocourková)
5. - 13. Růžáci (Michal Růžička, Barbora Růžičková)
5. -13. Československo (Iva Buřvalová, Martin Biroš)
5. - 13. Petrovice (Aleš Váca, Miroslav Čepeš)
5. - 13. Vodmistři (Vít Piskač, Lukáš Dostál)
5. - 13. Nejlepší (Martin Kocourek, Jaroslav Kroutil)
5. - 13. Kopyta (Martin Klečák, Michal Šídlo)
5. - 13. Nejkulaťoulikatější (Jakub Masopust, Tereza Nováková)
5. - 13. Důša (Iveta Dušková, Jakub Dušek)
5. - 13. Kozlové (Roman Kalaš, Josef Tvrdý)
"Všem zúčastněním děkujeme za vynikající výkony a sportovní chování a budeme se na ně a případně i nové dvojice těšit příští rok u 17. ročníku sedmiboje," uvedl za pořadatele Josef Tvrdý.