Asistent kutnohorského trenéra Jiří Mlika: "Ve hře máme stále hodně nedostatků"

6. říjen 2010, 22:07
(aktualizováno: 6. říjen 2010, 22:07)

Kutná Hora - Hokejisté Kutné Hory doma konečně zabrali a po nedělním vítězství v Kolíně potěšili třemi body i vlastní fanoušky. Ve středu v rámci druhé ligy porazili Trutnov 8:3.

K. Hora - Trutnov 8:3 (1:1, 4:0, 3:2)

"Začátek byl jeden z nejlepších, který jsme doma zatím odehráli," upozornil asistent kutnohorského trenéra Jiří Mlika. Sršni se také ujali vedení, které ovšem soupeř srovnal. "Přestali jsme na chvíli bruslit a hra se vyrovnala, měli jsme také nějaké vyloučené," rozebíral první třetinu asistent. O osudu utkání se rozhodlo ve druhé třetině a k výhře Sršňů zavelela dvojice zkušených borců Beránek - Hemský. Ta se podílela na dvou brankách - v oslabení i přesilovce. "Ve třetí třetině jsme dali příležitost dalším hráčům ze střídačky a naše hra nebyla urovnaná," omlouval herní projev Kutné Hory v poslední části utkání Jiří Mlika. Přesto domácí přidali tři branky, i když se fanoušci vyvolávané "desítky" nedočkali.

Platí v tomto případě že vše špatné je zapomenuto? "Určitě ne," varoval Jiří Mlika a vysvětlil: "Náš výkon byl lepší, ale hra ještě není podle našich představ. Stále zbytečně chybujeme, i když se střelba zlepšila, v některých pozicích ještě zbytečně nahráváme do rohu místo střelby. Budeme pracovat na tom, abychom to zlepšovali."

Branky a asistence: 6. Bláha (Hemský), 23. Hemský (Beránek), 29. Beránek (Hemský, Rejzek), 38. Beránek (Hemský, Kadlec), 40. Nakládal (Křišťan), 42. L. Muras (Křišťan, Vylíčil), 51. Vylíčil (Křišťan, Nakládal), 54. Pelán - 12. Mikolášek (Chytráček), 43. Jindřich (Malínský), 59. Malínský (Havlíček). Rozhodčí: Kareš. Vyloučení: 10/10. Využití: 2/1. V oslabení: 1/0. Diváků: 261. K. Hora: Kalousek - Rejzek, Kadlec, Hemský, Beránek, Bláha - Nakládal, Janata, Vylíčil, Muras, Křišťan - Procházka, Kořínek, Prachař, Adamec, Králíček. (Pelán, Uhlíř, Linhart, Šlejtr). Trenér Karel Dvořák. Trutnov: Škrabelj (41. Truhlář) - T. Mečiar, Malínský, Mikolášek, Havlíček, Chytráček - Mlejnek, Antonín, Jindřich, Šimoníček, Chochola - Kuna, Provazník, Dlab, Mašek, Stehno (Janecký ml., Dome, Čapek, Svoboda). Trenér Stanislav Mečiar.