Béčko Kozlů přivezlo z Benátek tři body

18. prosinec 2018, 08:01

Kolín - Utkání, ve kterém bylo celkově rozdáno 17 dvouminutových trestů, tři desítky a jeden trest do konce utkání, kozlové zvládli. Z Benátek přivezli další tři body.

Benátky B – Kolín B

1:5

Gólově se zápas rozhodl de facto hned v první části. V ní kozlové po půl minutě vedli a do kabin si nakonec nesli třígólový náskok. Hattrick v utkání vsítil Jiří Kadlec mladší.

Kromě toho bylo utkání okořeněno řadou trestů. Domácí dostali hned třináct dvouminutových trestů a k tomu dvě desítky za nesportovní chování. Kolínští se nenechali touto vášní tak unést. Dvouminutovky si připsali jen čtyři, ale ve vyšších trestech nezůstali pozadu. Jednou se na jejich výpisu krčí desítka a za faul kolenem dostal junior Horák také pětiminutový trest a trest do konce utkání.

Branky Kolína: 1. Kadlec ml. (Kadlec st.), 13. Kadlec ml. (Kadlec st.), 17. Hyšpler (Spitzer), 19. Skokan. 38. Kadlec ml. (Král, Sladký). Vyloučení: 13:4, navíc Švach, Macura (oba BEN) a Spitzer (KOL) 10 min NESP, Horák (KOL) 5+DKU. Využití: 0:1. Oslabení: 0:0. Třetiny: 1:4, 0:1, 0:0.

Kolín: Hermann – Skokan, Novák, Sladký, Hyšpler, Horák, Zugar – Kadlec ml., Kadlec st., Král, Spitzer, Miška, Zheliznyak, Jindra, Rulc