Druhé kolo začíná, Kolín dnes hostí na úvod Plameny

25. říjen 2017, 07:24

Kolín - První čtvrtina soutěže skončila. Kolínští kozlové po devíti kolech okupují osmé místo tabulky. Měli původně asi jiné představy, ale sezona je teprve na začátku. Ještě je čeká celých 27 utkání v základní části.

Dnes ve středu 25. října zahajují druhou čtvrtinu proti Plamenům ze Žďáru nad Sázavou. S nimi v prvním kole sezony prohráli těsně o gól 2:3 a mají určitě motivaci jim to vrátit i s úroky. Žďárští k této výhře přidali pak dalších pět vítězství a jsou průběžně třetí. Mají o šest bodů víc než Kolín. Malou krizi už si ale taky zažili.

Na začátku října dostali ranec 10:4 od Moravských Budějovic, pak doma nestačili na Tábor 2:4, podlehli i 3:5 Klatovům a nebýt vydřené výhry 3:2 nad David servisem, přijížděli by do Kolína ve značně nedobré náladě.

Kozlové jsou nyní povzbuzeni dvěma výhrami za sebou. Po skalpu Tábora 3:2 v prodloužení přidali vítězství 6:3 nad týmem Klatov a ve středu budou chtít domácím fanoušky znovu potěšit.

,,Určitě se na duel těšíme. Žďár má výborné mužstvo. Hrají pěkný hokej. Doufám, že se naši kluci na zápas namotivují, že s nimi sehrajeme parádní partii a že body zůstanou v Kolíně,“ řekl před utkáním trenér Petr Martínek.