Kozlové proti Táboru střelecky vyhořeli

29. listopad 2017, 21:38

Kolín - Kozlové proti Táboru střelecky vyhořeli. Sice svého soka jasně přestříleli, ale nebýt gólu z padesáté sedmé minuty, zůstali by s čistým kontem.

Kolín - Tábor

1:4

Zápas začal nevinně, než se soupeři oťukali, kozlové hráli ve čtyřech za hru v šesti a inkasovali. Bylo spoustu času na vyrovnání. A kozlům to pálilo. Malý, Semirád, Pipek, Morkes, znovu Semirád, byl to kolotoč. Ale bez gólu.

Dobře, tak druhá třetina. Kozlové zase pálili, ale po přesilovce brejk Tábora a průběžný stav 0:2. Kozlové se snažili, ale naráželi na výborné napadání Tábora a střeleckou neproduktivitu. V největších šancí spálili pak ještě třeba Kozák nebo Prokop.

Dobře, tak třetí třetina. Ubráněné oslabení, pak přesilovka. To byla šance. Jenže byl z toho brejk a gól na 0:3. To už bylo kritické. Přesto to kozlové nezabalili. Dokonce ještě dali i gól. V padesáté sedmé minutě, jak když by se naštval, se Barták uvolnil od modré, udělal kličku a vystřelil mezi betony. Zbývaly ještě tři minuty. Ale kozlům to střelecky fakt nešlo, pak kazili přihrávky, uskakovaly jim kotouče a nakonec Tábor brzy rozhodl trefou do prázdné v power play.

Celkově kozlové přestříleli Tábor 34:18, vyhráli buly 39:19, ale co naplat, když na góly prohráli 1:4.

Branky: 57. Barták (Morkes, Voženílek) – 6. Heřman (Havran, Matušík), 27. Seidl (Urbanec, Pechánek), 49. Heřman, 60. Dvořák (Březina Jan). Rozhodčí: Velčovský – Marek, Ovsík. Vyloučení: 2:5, navíc Kozák (KOL) a Blažek (TAB) 5+DKU za HRUB. Využití: 0:1. Oslabení: 0:1. Třetiny: 0:1, 0:1, 1:2. Diváci: 742.

Kolín: Sejpal – Kadlec, Pýcha, Voženílek, Hlaveš, Barták, Březina, Havelka, Sladký – Malý, Semirád, Panna – Morkes, Zumr, Pipek – Kozák, Prokop, Kysela – Černý, Pilný, Veselý.