Martínek: Na můj vkus bylo v utkání hodně nepřesností

30. srpen 2018, 08:03

Kolín - V úterý kolínští hokejisté sehráli šesté z osmi přípravných utkání. Hostili Letňany a zvítězili 5:2.

,,Viděli jsme průměrné utkání, které jsme, i když jsme v začátku prohrávali, měli celý zápas herně pod kontrolou. Soupeře jsme výrazně přestříleli, ale vázla nám produktivita. Na můj vkus bylo v utkání hodně nepřesností, což mě mrzí. Trošku mi tam, jak se říká, chyběl hokej. Mám na mysli herní kombinace, kterým se pořád věnujeme. Ty mi tam scházely,“ shrnul své hodnocení trenér Kolína Petr Martínek.

Kozlové v utkání prohrávali 0:1 po proměněné přesilovce Letňan, ale ne dlouho. Vlastně jen minutu. Pak vyrovnali a dostali se až do třígólového náskoku. Takovým poměrem i zvítězili. ,,Samozřejmě jsme za vítězství rádi, každé vítězství má svou váhu,“ doplnil ještě kouč kozlů.

Ve čtvrtek zajíždějí kozlové k poslednímu přípravnému utkání ven, do Nymburka, pak už je čeká jen příští týden domácí generálka na nový druholigový ročník proti Rodosu Dvůr Králové.