Mužský tým SK Sršni Kutná Hora další body v krajské soutěži doma nevybojoval

16. říjen 2011, 21:06
(aktualizováno: 16. říjen 2011, 21:06)

Kutná Hora - Další mistrovské utkání v krajské soutěži sehráli hokejisté mužského týmu SK Sršni Kutná Hora. Na svém ledě v sobotu přivítali Spartak Příbram:

SK Sršni - Příbram 2:4 (0:2, 1:2, 1:0)

Hokejově zdatní hosté od začátku diktovali vysoké tempo hry, kterému domácí přetížená obrana i dobře chytající Karger nezabránili  ve skórování. I díky dvěma využitým přesilovkám hosté v polovině utkání zaslouženě vedli 4:0. O povzbuzení Sršňů se před koncem druhé třetiny postaral Vaněk, který tvrdou ranou od modré čáry "vymetl pavučiny" v soupeřově bráně. V úvodu třetí části se prosadil v závaru před brankou hostí lídr kanadského bodování mužů junior Macháček. Přestože Sršni měli až do konce utkání více ze hry, nevyužili vytvořené šance ani přesilovky (minutu 5:3) a vítězství uhájili hosté.

Branky Kutné Hory: Vaněk, Macháček (Volný). Vyloučení: 5/7. Kutná Hora: Karger - Čejka, Vaněk, Krejza, Kozlík, Novotný, Volný, Meloun, L. Krištof, Paroubek,  Jiráň, Charvát, Macháček, Braunstein, Hetfleisch.