Odvetu v krajské soutěži Sršni nezvládli, na domácím ledě podlehli Mělníku

27. listopad 2011, 10:06
(aktualizováno: 27. listopad 2011, 10:07)

Kutná Hora - V tabulce krajské soutěže druhý Mělník přijel do Kutné Hory s devatenácti hokejisty a jasným cílem v utkání desátého kola bodovat:

Kutná Hora - Mělník 5:8 (0:4, 3:3, 2:1)

Úvod utkání Sršni rozehráli náporem, ze kterého i přes vyložené šance nic nevytěžili. V sedmé minutě padla první branka, ovšem do jejich sítě: To hráče Mělníka "nakoplo", a ti svou aktivitou a bruslením začali na ledě dominovat a až do třiadvacáté minuty navyšovali skóre na hrozivých 0:5. Až po první brance Kutné Hory z hole Paroubka se gólostroj hostů začal zadrhávat a hra vyrovnávat. Do druhé sirény za Sršně ještě skóroval Čejka a po ukázkové přesilovkové kombinaci Hejný.

Domácí hráče mohou mrzet celkem tři hlavním arbitrem neuznané góly. I přes nepříznivý stav 3:7 po dvou třetinách kutnohořané nechtěli prohrát a na spokojeného soupeře "vlétli". Po dvou inkasovaných brankách z hole Melouna si v pětačtyřicáté minutě trenér hostí v obavách o výsledek vzal oddechový čas. Mělničtí hráči začali lépe bránit a sršňům se již nepodařilo dát kontaktní branku. Konečný výsledek stanovil gól do opuštěné klece sršňů při závěrečné power-play.

Branky a asistence K. Hory: Paroubek, Čejka (Siváček), Hejný (Paroubek), Meloun (Siváček), Meloun. Vyloučení: 10/11. K. Hora: Karger- Čejka, Kozlík, Krejza, Vaněk Jan, Siváček, Meloun, Krištof, Hetfleisch, Havel, Braunstein, Paroubek, Hejný, Zíka.