Sršni si připsali v krajské soutěži další cenné tři body, tentokrát na domácím ledě

10. prosinec 2011, 23:37
(aktualizováno: 10. prosinec 2011, 23:38)

Kutná Hora - Šestibodovou ztrátu na čelo tabulky krajské soutěže nechtěli hokejisté SK Sršni Kutná Hora zvětšit proti Zlonicím ze druhé příčky. V ostrém tempu hraná první třetina přinesla pohledný hokej se spoustou šancí na obou stranách.

Kutná Hora - Zlonice 7:3 (2:0, 3:1, 2:2)

Hostům se však nepovedlo překonat spolehlivého Jana Krištofa a tak branky z holí Melouna a Siváčka daly sršňům náskok. Po úpravě ledu hosté nespokojeni s vývojem "přitlačili na pilu". To přineslo snížení skóre ve dvacáté šesté minutě a odchod po tvrdém zákroku otřeseného Vojtěcha Vaňka do kabin. Vítr z plachet však Zlonicím vzali výborně hrající Hetfleisch a Hejný, kteří vzájemnými nahrávkami a chytrým zakončením vstřelili tři branky do druhé sirény. Stav 5:1 před třetí částí dával tušit, kdo vybojuje výhru. Hostům se sice podařilo po přestávce snížit na dvougólový rozdíl, ale Jan Vaněk a po něm Siváček byli proti a tak Zloničtí odjeli bez bodů a sršni navýšili své konto.

Branky a asistence K. Hory: Meloun (Čejka), Siváček (Charvát), Hejný (Hetfleisch), Hetfleisch (Hejný), Hetfleisch (Hejný), Vaněk Jan (Volný), Siváček (Charvát). Vyloučení: 7/7. Kutná Hora: Krištof Jan - Vaněk Jan, Čejka, Krejza, Kozlík, Siváček, Novotný, Charvát, Krištof Lukáš, Volný, Paroubek, Meloun, Braunstein, Hetfleisch, Jiráň, Vaněk Vojtěch, Hejný.