Sršni si v krajské soutěži vyšlápli na zkušenou Příbram, rozhodující branku dal Meloun

5. prosinec 2011, 07:53
(aktualizováno: 5. prosinec 2011, 09:31)

Příbram - Po prohře na domácím ledě odjížděli hokejisté SK Sršni Kutná Hora s přáním bodovat v Příbrami, která se s Mělníkem střídá na čele tabulky krajské soutěže.

Příbram - Kutná Hora 5:6 (3:0, 2:5, 0:1)

Úvodní třetina začala oboustranně opatrnou hrou. V deváté minutě se domácím podařilo otevřít skóre a být lepším týmem. Snadná rozehrávka a snadný přechod středního pásma jim dával převahu ze které vytěžili třígólový náskok. Změna hry sršňů naordinovaná trenérem Bláhou do druhé třetiny - důsledné napadání rozehrávky a celkově aktivnější hra přinesla své ovoce. Po druhé vydařené části svítil na tabuli stav 5:5. Po vstřelení šesté branky sršňů Melounem ve třetí minutě třetí třetiny nervózní domácí „přitvrdili“ hru. To vyústilo v „sestřelení“ Vaňka před brankou domácích, který otřesen a s tržnou ránou skončil na ošetřovně. Stmelení sršni, s posilou Janem Krištofem v bráně, odolali všemu snažení domácích. Nic na výsledku již nezměnilo dvojnásobné oslabení sršňů v posledních minutách, ani závěrečná power-play domácích a tak body putují na konto SK.

Branky a asistence K. Hory: Novotný (Kozlík), Krištof (Hetfleisch), Paroubek (Hetfleisch), Meloun (Čejka), Braunstein (Volný), Meloun. Vyloučení: 5/9. Kutná Hora: Krištof Jan - Vaněk Jan, Krejza, Kozlík, Čejka, Krištof Lukáš, Novotný, Meloun, Volný, Braunstein, Hetfleisch, Paroubek, Siváček, Drahota.