Trenér Kozlů Seidl: Nebylo to úplně povedené utkání

24. únor 2017, 08:38

Kolín Kozlům se sice poslední utkání základní části nepovedlo a ve druhé třetině museli čelit i pískotu fanoušků, ale mělo to i svá pozitiva. Kozlové se nakonec dokázali poprat i sami se sebou a zápas otočili. Zkusili si prodloužení i nájezdy a nakonec dokázali vyhrát 3:2 po nájezdech. Možná to před play off bylo prospěšnější než jednoznačná výhra v lehkém tempu…

,,Z naší strany byl hlavně začátek hodně špatný. Soupeř v první třetí lépe bruslil, taky se dostal do vedení 2:0. My jsme to od druhé třetiny chtěli změnit. Mužstvo chtělo, ale soupeře jsme dostali do pěkné pohody a my jsme byli v křeči. Nevycházelo nám vůbec nic. Přihrávky byly špatné, kombinace špatná. Málo jsme stříleli. Bylo to všechno dáno tím, že jsme podcenili trošku ten začátek. Odvíjel se od toho skoro celý zápas,“ hodnotil kolínský kouč Jiří Seidl středeční zápas proti Jindřichově Hradci.

,,Poslední třetina byla už o malinko lepší, ale soupeř hodně dobře bruslil, a i když my jsme to zlepšili, těžko jsme se dostávali do šancí. Pak se nám to nakonec podařilo vyrovnat. Nebylo to úplně povedené utkání, ale doufáme, že v play off to bude lepší,“ doplnil ještě.

Kouč měl na lavičce připraveno pět mladíků, kteří mohli naskočit. I když se ale nedařilo, nepustil je do hry. Nechal stálou kostru mančaftu bojovat a vydřít si to, co na začátku pokazili.

,,Když budu upřímný, tak jsem zápas chtěl začít na tři pětky a věřil jsem, že se dostaneme do vedení a ty mladé kluky tam zapojíme. Bylo to ale pořád takové, že bylo o co hrát, tak jsem tam ty mladé hráče ani nemohl zapojit,“ komentoval to, proč je do hry nenechal zasáhnout.