Bojovný výkon dovedl sršně k vítězství v utkání osmého kola krajské soutěže

13. listopad 2011, 10:07
(aktualizováno: 13. listopad 2011, 10:08)

Kutná Hora - V téměř kompletní sestavě nastoupili muži SK Sršni Kutná Hora proti soupeři odhodlanému vrátit porážku z kladenského ledu v prvním kole krajské soutěže.

Kutná Hora - Hvězda Kladno 7:5  (1:1, 4:3, 2:1)

První polovina utkání patřila sršňům, kteří si vytvořili tlak a mnoho slibných šancí. Skóre však otevřeli hosté z ojedinělé šance a za sršně skóroval aktivní Jiráň až ve čtrnácté minutě. Po úpravě ledu se prosadili postupně Meloun, Paroubek a Čejka. Slibné skóre však dlouho nevydrželo, když po hrubkách v obraně sršňů následoval trest tří rychlých gólů v síti Kargera.

Do druhé sirény ještě stihl zařídit vedení sršňů Charvát. Hned v úvodu třetí části dorovnali kladenští na 5:5 a o drama bylo postaráno. Do té doby "čistý" zápas se proměnil v boj o každý kousek ledu plný důrazných zákroků a faulů (12 vyloučení ve třetí třetině). Dostat sršně do vedení se podařilo Charvátovi v 54. minutě. Kladenští odvolali v poslední minutě brankáře, ale místo vyrovnání faulovali unikajícího Melouna a tak konečný výsledek stanovil technický gól.

Branky a asistence K. Hory: Jiráň (Braunstein), Meloun (Čejka), Paroubek, Čejka (Siváček), Charvát (Siváček), Charvát (Čejka), Meloun. Vyloučení: 10/7. K. Hora: Karger - Hetfleisch, Braunstein, Paroubek, Andrle, Krištof, Charvát, Vaněk Jan, Vaněk Vojtěch, Kozlík, Krejza, Čejka, Meloun, Jiráň, Siváček, Pálek.

Sestava: Karger - Hetfleisch, Braunstein, Paroubek, Andrle, Krištof, Charvát, Vaněk Jan, Vaněk Vojtěch, Kozlík, Krejza, Čejka, Meloun, Jiráň, Siváček, Pálek