Drama o první místo v tabulce v Berouně skvěle zvládli dorostenci Kutné Hory

8. listopad 2011, 11:32
(aktualizováno: 8. listopad 2011, 11:32)

Kutná Hora - Hokejové celky mládeže SK Sršni Kutná Hora o víkendu bojovaly o další mistrovské body:

Junioři: Kutná Hora - Bílina 8:10 (1:0, 3:6, 4:4)

Branky K. Hory: Vítek 2, Macháček 2, Hněvsa 2, Zíka, Tvrdík. Asistence K. Hory: Pálek 2, Macháček, Tvrdík, Kadlec, Vítek. Vyloučení: 11/10. Využití: 0/3. K. Hora: Kurka, Zíka - Kadlec, Drahota – Draslar, Rovenský – Pálek; Hynek – Vítek – Macháček, Pipek – Tvrdík – Hněvsa.

Dorost: Beroun - Kutná Hora 1:3 (0:0, 1:1, 0:2)

Sršní dorostenci odehráli na ledě berounských Medvědů zápas o první místo v průběžné tabulce KLD.  Úvodní třetina začala opatrně, kdy se soupeři spíše oťukávali, ale od druhé části se na ledě odehrával skutečný souboj dvou momentálně nejlepších celků soutěže. Utkání přineslo rychlý, agresivní hokej, plný osobních soubojů, které byly bohužel občas za hranicí pravidel. O vyrovnanosti a dramatickém závěru svědčí i fakt, že ještě tři a půl minuty před koncem byl stav vyrovnaný 1:1. Pak ale dvěma góly strhli vítězství na svou stranu Sršni, kteří si tří bodů z Berouna nesmírně cení i vzhledem k faktu, že díky marodce nemohli nastoupit v ideální sestavě.

Branky K. Hory: Pipek, Sádlo, Ryšan. Asistence K. Hory: Švejda Pavel, Pipek, M. Jelínek. K. Hora: D. Jelínek - Marvan, Petr Švejda, Pav. Švejda, Šváb - Tomčík, Sádlo, Pipek, Jiráň, M. Jelínek, Ryšan, Jestříbek, Pavlíček, Tvrdík.

Starší žáci: Kutná Hora - Hvězda Praha 3:11 (1:5, 2:3, 0:3)

Branky K. Hory: Dytrych, Bachtík, Fišar. Asistence K. Hory: Šváb, Dytrych 2. Vyloučení: 6/8 (1/1). K. Hora: Wagenknecht - Jelínková, Brabec, Červinka, Houska - Hríbik, Procházka, Šváb, Dytrych, Bachtík, Fišar.

Mladší žáci: Kutná Hora - Hvězda Praha 4:8 (2:1, 2:4, 0:3)

Branky a asistence K. Hory: Kadleček (Socha), Jestříbek (Koubský), Plíhal, Havránek (Socha). K. Hora: Pekař, Krátký - Brich, Zika, Socha, Macháčková - Koubský, Plíhal, Jestříbek, Havránek, Kadleček, Maník, Škrobák, Kopecký, Hladík.

2. třída: Kutná Hora - Poděbrady 17:4 (4:2, 7:2, 6:0)

Branky K. Hory: Hynek 8, Brichová 5, Knížek 2, Zvěřina 2. Asistence K. Hory: Brichová 3, Zvěřina 2, Hynek 2, Trnka, Pokorný. Střely na branku: 37/25. K. Hora: Koleček - Hynek, Brichová, Trnka - Zvěřina, Knížek, Pokorný.

Branky K. Hory: Dytrych, Bachtík, Fišar. Asistence K. Hory: Šváb, Dytrych 2. Vyloučení: 6/8 (1/1). K. Hora: Wagenknecht - Jelínková, Brabec , Červinka, Houska - Hríbik, Procházka, Šváb, Dytrych, Bachtík, Fišar.