Kutnohorští Sršni dostali v zápase krajské soutěže v Sedlčanech "naloženo"

7. listopad 2011, 08:41
(aktualizováno: 7. listopad 2011, 08:44)

Sedlčany - Hokejisté SK Sršni Kutná Hora odjeli k utkání sedmího kola krajské soutěže na led Tatranu Sedlčany. Museli spolknout hořkou porážku 11:2.

Sedlčany - Kutná Hora 11:2 (2:0, 6:2, 3:0)

Kutnohorská sestava doplněná čtyřmi juniory pro absenci několika zkušených hráčů nedokázala čelit domácímu ambicióznímu týmu. První třetina i kvůli přísnému metru rozhodčích byla rozkouskovaná, plná nervozity a nepřesností. Domácí se v ní dokázali dvakrát prosadit, což přineslo klid na jejich hole. Ve druhé třetině se nepohoda sršňů projevila naplno, když ze sedmi brejků (včetně jednoho TS) neskončil žádný puk v síti domácích, zatím co sedlčanští potrestali téměř každou naší chybu gólem a bylo jasné kdo je dnes na ledě pánem. Ve třetí části již rozhodnutého utkání se zatížení konta sršňů zastavilo až na čísle 11.

Branky: Charvát (Vaněk), Krejza. Vyloučení: 6/8. Kutná Hora: Baumruk - Čejka, Pálek, Krejza, Kozlík, Vaněk, Novotný, Charvát, Hetfleisch, Kaiser, Macháček, Hejný.