Dorostenecký brankář David Jelínek inkasoval gól po neuvěřitelných 160 minutách!

6. prosinec 2011, 08:16
(aktualizováno: 6. prosinec 2011, 08:16)

Kutná Hora - Hokejové celky mládeže SK Sršni Kutná Hora bojovaly o další mistrovské body:

Dorost Kutná Hora - Zbraslav 4:2 (3:1, 1:0, 0:1)

V 11. kole KLD přivítali dorostenci SK Sršni K. Hora na svém ledě tým Slavoje Zbraslav, který v posledních kolech výsledkově potvrzuje dojem, který zanechal z prvního zápasu. A to, že se jedná o velmi kvalitního soupeře s velmi dobrými bruslaři. Od prvních střídání byl lepším týmem a po zásluze se ujal v 10.min. vedení 0:1. V brance Sršňů, ale podal vynikající výkon David Jelínek, a přestože Zbraslav hrála lepší hokej, góly dávali domácí a postupně se jim tak podařilo otočit skóre až na 4:1. V poslední třetině, na konci dlouhé přesilovky sice hosté ještě snížili na 4:2, ale tři důležité body zůstaly v Kutné Hoře, i když dnes ne zcela zaslouženě.

Branky K. Hory: M. Jelínek 2, Tomčík, Pipek. Asistence K. Hory: Marvan, Švejda Pavel, Tvrdík, Jiráň, Tomčík, Sádlo. Kutná Hora: D. Jelínek, Kůrka - Marvan, Švejda Petr, Švejda Pavel, Šváb - Tomčík, Sádlo, Pipek, Tvrdík, Jiráň, Jelínek Mates, Macháček, Pavlíček, Prášek, Jestříbek.

Starší žáci: Benešov - Kutná Hora 8:1 (4:1, 4:0, 0:0)

Branka a asistence K. Hory: Šváb (Procházka). Vyloučení: 6/4, využití: 1/0. Kutná Hora: Wagenknecht - Dytrych - Macháček - Fišar, Šváb - Procházka - Hríbik - Brabec - Červinka, Houska - Konečný.

Mladší žáci Benešov - Kutná Hora 7:4 (0:1, 2:3, 5:0)

Branky a asistence K. Hory: Havránek, Koubský, Socha, Plíhal, (Plíhal 2), (Koubský). Vyloučení: 2/2. Kutná Hora: Krátký- Brich - Zika, Socha - Macháčková - Koubský - Plíhal - Jestříbek - Havránek - Kadleček - Bachtík - Maník.

Junioři Kutná Hora - Mělník 8:5 (4:2, 2:1, 2:2)

Branky K. Hory: Tvrdík 3, Hynek 2, Drahota, Tomčík, Zíka. Asistence K. Hory: Tvrdík, Kadlec, Pipek, Jiráň. Vyloučení: 5/5, bez využití. Kutná Hora: Kurka, Zíka - Kadlec, Vašíček - Švejda Petr, Hynek - Jiráň - Tvrdík, Pipek - Drahota - Tomčík, Rovenský.

3. třída: Kutná Hora – Beroun B 7:4 (2:3, 2:1, 3:0)

Branky K. Hory: Robin Míšek 2, Barbora Vojáčková 2, Pavel Bartoš 2, Jan Hnilička. Asistence K. Hory: Jan Hnilička 2. Střely na branku 29:17. Kutná Hora: Robin Míšek, David Trnka, Kvido Šimáček – (obdržené 2 góly) - Petr Pokorný, Jan Hnilička, Pavel Bartoš - Mikuláš Hynek, Petr Gygal, Barbora Vojáčková – (obdržené 2 góly).

3. třída Kutná Hora - M. Boleslav B 3:12 (2:5, 1:4, 0:3)

Branky K. Hory: Robin Míšek, Petr Gygal, Mikuláš Hynek. Asistence K. Hory: Kvido Šimáček. Střely na branku 18:41. Kutná Hora: Robin Míšek, David Trnka, Barbora Vojáčková – (obdržené 5 góly) - Petr Pokorný, Jan Hnilička, Pavel Bartoš – (obdržené 4 góly) - Mikuláš Hynek, Petr Gygal, Kvido Šimáček – (obdržené 3 góly).