V utkání krajské soutěže hokejisté SK Sršni prohráli těsně na ledě Kladna 88

20. listopad 2011, 17:36
(aktualizováno: 20. listopad 2011, 17:37)

Kladno - Pohledné hokejové utkání přinesl souboj sousedů v tabulce krajské soutěže mužů.

Kladno 88 - Kutná Hora 8:7 (2:1, 3:3, 3:3)

První polovina utkání herně patřila aktivním domácím, i když skóre otevřel ve stoupající formě hrající Hetfleisch již ve druhé minutě po samostatném úniku. Ve třicáté minutě kostka nad ledem hlásila skóre 4:1. S tím se sršni nechtěli smířit a zvýšili "obrátky". Do kabin se po druhé třetině odcházelo za stavu 5:4.

Ve třetí části odhodlaní sršni otočit skóre byli lepším týmem a jen dva opravdu smolné góly v síti tradičně dobře chytajícího Kargera mařily obrat. Skvělé utkání hrál současný lídr kanadského bodování Čejka, jehož "řádění" přineslo (v rozmezí šestadvaceti minut) čtyři branky v kladenské síti a jednu asistenci. S úsměvem na rtech a slovy "na všechno sám nestačím," popichoval spoluhráče k vyrovnání. To se však nepovedlo ani v závěrečné power-play a tak všechny body berou domácí.

Branky a asistence K. Hory: Hetfleisch, Čejka (Siváček), Čejka, Hetfleisch (Čejka), Čejka, Čejka (Hetfleisch), Paroubek. Vyloučení: 2/5. Kutná Hora: Karger - Čejka, Vaněk Jan, Paroubek, Novotný, Hetfleisch, Braunstein, Kaiser, Krištof, Siváček, Vaněk Vojtěch, Zika, Draslar, Kadlec.