Plesy

Foto: Fotbalisté FK Čáslav plesali v latinskoameritských rytmech

dnes, 15:37 - Čáslav - Tradiční ples FK Čáslav se v sobotu 16. února nesl v duchu smyslných rytmů. Návštěvníci plesu byli přeneseni do latinskoamerické oblasti plné exotických tanečnic, které rozhodně nenechali nikoho klidným. V rámc…

Foto: V Lorci se v sobotu tančilo na Společenském plese neziskových organizací

dnes, 13:24 - Kutná Hora - Již 5. Společenský ples neziskových organizací se v Kulturním domě Lorec konal v sobotu 16. února. Akci jsme navštívili s redakčním objektivem.

Foto: Country bál v Červených Pečkách si vzala na starost kapela Trampoty

dnes, 09:33 - Červené Pečky - Country bál se v sokolovně konal v sobotu 16. února. K tanci i poslechu zahrála kapela Trampoty. Akci jsme navštívili s redakčním objektivem.

Foto: V Ovčárech se v sobotu tančilo na Sportovním plesu

dnes, 09:23 - Ovčáry - Sportovní ples se v místním Kuturním středisku konal v sobotu 16. února. K tanci i poslechu zahrála kolínská kapela ESO. Akci jsme navštívili s redakčním objektivem.

Foto: Maturitní ples kolínské oktávy pozdravil i Jaromír Jágr

dnes, 08:26 - Kolín- Maturitní ples oktávy kolínského gymnázia se v Městském společenském domě konal v pátek 15. února. Akce se nesla ve stylu olympijského Nagana. Nechyběla videozdravice od Jaromíra Jágra, jako host vystoupil zpěvák…

Foto: Hasičům z Křesetic na jejich tradiční zábavě zahrála skupina Fortuna

dnes, 02:20 - Křesetice - Hasiči z Křesetic pořádali v sobotu 16. února tradiční ples. Křesetickou sokolovnu roztančila skupina Fortuna. Nechyběla bohatá tombola.

Foto: Skuhrovácký karneval v Chlístovicích se nenechal otrávit hejnem much!

dnes, 02:09 - Chlístovce - K 55. ročníku Skuhrováckého karnevalu se v Chlísovicích opět sešli v sobotu. Kromě masek, mezi kterými nechyběli rockeři, maturant, pár seniorů, námořníci a další, zahrála k tanci a poslechu skupina Bohusla…

Foto: Na Baštovském plese na Kaňku se jedlo, tančilo a pilo!

dnes, 01:59 - Kaňk - Čtvrtý "Baštovský ples" se uskutečnil v sobotu 16. února. V sále hospody Na Baště vám k tanci a poslechu zahrála skupina TIP Pavla Gregora.

Foto: Na plese ve Sportovním centru tančili v pátek především basketbalisté

včera, 09:35 - Nymburk - "1. Nymburský basketbalový ples" se k 90. výročí basketbalu ve městě konal ve Sportovním centruv pátek 15. února. Akci jsme navštívili s redakčním objektivem.

Foto: Sportovci z Vrdů nasadili na svém plese vysoké tempo už samého začátku!

včera, 00:49 - Vrdy - TJ Slavoj Vrdy připravila na pátek Sportovní ples. Program zahájilo vyhlášení nejlepších fotbalistů jednotlivých kategorií, později vystoupí Karel Gott revival. K tanci a poslechu zahrála skupina Jel-band. Foto: …

Foto: Maturanti z kutnohorské průmyslovky proměnili Lorec na páteční večer v Divoký západ!

včera, 00:45 - Kutná Hora - Taneční parket velkého sálu kulturního domu Lorec v pátek patřil maturantům ze tříd E4A a E4B VOŠ, SPŠ a JŠ Kutná Hora. O předtančení se postaral pár TK Marendi Michal Piskač & Magdalena Bartošová, poto…

Foto: MSD patřil ve čtvrtek maturitnímu plesu Gymnázia Český Brod

15. únor 2019, 09:32 - Kolín - Maturitní ples Gymnázia Český Brod se v Městském společenském domě konal ve čtvrtek 14. února. Atmosféru akce svým objektivem zachytil fotoreportér Svoboda.info Pouliční fotograf.

Foto: Maškarní ples zakončil v Okřesanči masopustní sobotu

12. únor 2019, 09:14 - Okřesaneč - Masopustní víkend v Okřesanči vyvrcholil sobotním "Maškarním plesem". K dobré pohodě, tanci i poslechu zahrála hudební skupina Elka, nechyběla bohatá tombola. Maškarní ples se uskutečnil v hospodě, která se …

Foto: Na rybářském plese ve Velkém Oseku nemohli v tombole chybět živí kapři

11. únor 2019, 08:26 - Velký Osek - Rybářský ples se v Dělnickém domě konal v sobotu 9. února. Akci jsme navštívili s redakčním objektivem.

Foto: Sportovci tančili na plese v Horních Bučicích

10. únor 2019, 09:28 - Horní Bučice - Sportovní ples pořádalo TJ Dynamo Horní Bučice v sobotu 9. února. K tanci i poslechu zahrála kapela Technics.

AVE_CZ
Reklama
vv auto
Reklama